بررسی نقاط قوت و ضعف ۲ لندینگ پیج رویداد مهم بازاریابی دیجیتال

روش‌های مختلفی برای معرفی یک رویداد و جذب شرکت کنندگان بیشتر وجود دارد. یکی از روش‌های ساده که می‌توانید از طریق آن بیشترین میزان نرخ تبدیل را داشته باشید، ساخت لندینگ پیج رویداد است. در این مطلب قصد داریم 2 نمونه لندینگ پیج‌ رویداد بازاریابی دیجیتال را به شما معرفی کنیم و نکات مربوط به هر یک را نشان دهیم تا به شما کمک کند لندینگ پیج رویداد خود را بهینه‌سازی شده بسازید.

DMtalk

DMtalk رویداد تخصصی بازاریابی دیجیتال است که مخاطبان آن متخصصان حوزه بازاریابی دیجیتال از جمله مدیران و کارشناسان بازاریابی دیجیتال، بنیان‌گذاران آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ و ادنتورک‌ها هستند. مباحث این رویداد بر اساس چالش‌هایی است که این روزها دیجیتال مارکترها با آن رو‌به‌رو هستند.

از آنجا که تاریخ برگزاری این همایش به پایان رسیده است، کاربر با مشاهده‌ی این صفحه می‌تواند با به دست آوردن اطلاعات کامل درباره‌ی آن، ویدیوی رویداد را خریداری کند. با هم ویژگی‌های این صفحه را ببینیم:

 • در هدر صفحه لوگوی «DMTalk» و گزینه‌ی «صفحه اصلی» قابل کلیک هستند و مجددا کاربر را به صفحه لندینگ پیج آن هدایت می‌کند. کاربر با هاور کردن موس روی گزینه‌ی «رویداد ششم» که در واقع موضوع اصلی صفحه است، دو گزینه‌ی «گزارش رویداد» و «معرفی رویداد» را مشاهده می‌کند که با کلیک روی هر یک از آن‌ها می‌تواند اطلاعات بیشتری درباره‌ی این همایش به دست آورد. اگرچه این صفحات کاربر را به صفحه‌ای جداگانه از صفحه‌ی لندینگ پیج منتقل می‌کنند اما عملکرد آن‌ها در راستای عملکرد صفحه لندینگ پیج بوده و کاربر را از هدف اصلی آن دور نمی‌کند. برای خرید ویدئو همایش نیز دکمه‌ای در هدر در نظر گرفته شده که توجه کاربر را جلب می‌کند. این هدر در طول صفحه همراه کاربر و در دسترس اوست تا در هر قسمت از صفحه بتواند روی قسمت‌ مورد نظر خود کلیک کند.
هدر صفحه لندینگ پیج رویداد ایرانی دی ام تاک
 • شروع صفحه با عنوانی مشخص، ذکر تاریخ و محل برگزاری رویداد آن را ساده و مختصر به کاربر معرفی می‌کند. اگرچه تاریخ برگزاری رویداد به پایان رسیده، اما کاربر از طریق دو دکمه فراخوان «گزارش رویداد» و «خرید ویدیو رویداد» می‌تواند اطلاعات کامل درباره‌ی آن به دست آورد.
عنوان دی ام تاک
 • در ادامه‌ی صفحه، بلاک ویژگی رویداد، با عناوین مشخص اطلاعات بیشتری درباره‌ی رویداد به کاربر می‌دهند و او را با مباحث همایش آشنا می‌کند.
بلاک ویژگی های رویداد
 • برای تایید اجتماعی (Social Proof) رویداد و حس اعتبار آن به کاربر،  نقل‌قول‌‌هایی از دیجیتال مارکترهای بزرگ در این صفحه قرار داده شده است.
نقل قول از افراد معروف
 • در ادامه نیز معرفی اعضای تیم این رویداد علاوه بر منتقل کردن حس اعتبار آن، به کاربر انگیزه می‌دهد که در این همایش شرکت کند و در کنار آن‌ها دیده شود. در زیر تصویر هر یک از اعضای تیم، راه‌های ارتباط با آن‌ها از طریق توییتر، اینستاگرام و لینکداین برای کاربر فراهم شده است.
اعضای تیم همایش

مواردی که به نظر می‌رسد نیاز به A/B تست دارد:

 • وجود سوشال مدیاها در فوتر صفحه می‌تواند کاربر را از صفحه‌ی اصلی لندینگ پیج دور کند. اگر هدف‌ از این صفحه ثبت‌نام در رویداد باشد، گذاشتن این لینک‌ها درست نیست. اما اگر از این صفحه به عنوان صفحه اول وب‌سایت رویداد با هدف معرفی استفاده می‌شود، وجود آن‌ها اشکالی ندارد.
فوتر صفحه

نکته‌ی منفی که می‌توان در این صفحه به آن اشاره کرد، حجم زیاد تصاویر است. با کم کردن سایز تصاویر موجود در صفحه می‌توان حجم صفحه را به میزان ۴۳۳.۵KiB کاهش داد تا سرعت لود شدن آن بیشتر شود: سایز تصاویر دیجیتال مارکترهای مطرح بسیار زیاد است. از جمله می‌توان با تغییر سایز تصویر علیجاه شهربانویی از ۲۰۴۸×۲۰۴۸ به ۱۲۰×۱۲۰، ۲۸۳.۳KiB از حجم آن را کم کرد که این مقدار بسیار در افزایش سرعت لود شدن صفحه موثر است.

روز بازاریابی دیجیتال DM Day

همایش سوم روز بازاریابی دیجیتال یا Dm Day سومین همایش روز بازاریابی دیجیتال است که به گسترش بازار دیجیتال کمک می‌کند. این رویداد بستری است برای معرفی ظرفیت‌های دیجیتال مارکتینگ به صنایع و کسب و کارهای مختلف که تلاش‌ می‌کند دغدغه‌ها، راهکارها و روش‌های مختلف را با علاقه‌مندان و فعالان این حوزه به اشتراک بگذارد. با هم به این لندینگ پیج، که صفحه‌ی اصلی وب‌سایت است، نگاهی بیندازیم و ویژگی‌های آن را بررسی کنیم:

 • دکمه‌ی «ثبت‌نام در رویداد» در هدر صفحه هنگام اسکرول کردن صفحه همراه کاربر است تا هر زمان که خواست بتواند روی آن کلیک کند. این ویژگی با توجه به طولانی بودن صفحه باعث می‌شود کاربر در تمام قسمت‌های صفحه به دکمه ثبت‌نام دسترسی داشته باشد.
ثبت نام در رویداد دی ام دی
 • عنوان صفحه به طور ساده و شفاف موضوع رویداد را به همراه تاریخ و زمان برگزاری آن به کاربر معرفی کرده است. در زیر آن نیز ۲ دکمه فراخوان یکی برای ثبت‌نام در رویداد و دیگری برای راهنمایی بیشتر کاربر در مورد افتتاحیه در نظر گرفته شده است.
عنوان لندینگ پیج رویداد ایرانی دی ام دی
 • بعد از عنوان، بلاک ویژگی‌های رویداد، تعداد شرکت‌کنندگان، تعداد روزهای برگزاری، تعداد کارگاه‌ها و تعداد سخنران‌های این همایش را به کاربر نشان می‌دهد.
 • در ادامه، این همایش به صورت کامل معرفی شده تا کاربر علاوه بر آشنایی با این رویداد و هدف از تشکیل آن،  بداند که شرکت در این همایش چه کمکی می‌تواند به او بکند. قرار دادن ویدیو در زیر توضیحات نیز کاربر را با موضوع این همایش بیشتر آشنا می‌کند.
قزاز دادن ویدیو در لندینگ پیج رویداد
 • بعد از ویدیو، بخش‌های مختلف رویداد به شکل‌ جداگانه به کاربر معرفی شده و او با کلیک روی هر یک از آن‌ها می‌تواند در مورد بخش مورد نظر خود اطلاعات بیشتر کسب کرده و ثبت‌نام کند. همچنین اگر کاربر قصد شرکت در تمام کارگا‌ه‌ها را داشته باشد، می‌تواند روی بخش بلیط کامل رویداد کلیک کرده و ثبت‌نام کند.
بخش های مختلف رویداد
 • بخش زیادی از صفحه به معرفی سخنران‌های رویداد اختصاص داده شده است. نام هر یک از این افراد اعتبار رویداد را به کاربر منتقل می‌کند.
 • عناوین میزگردهای رویداد با ذکر تاریخ و حاضرین آن، جزئیات بیشتری به کاربر می‌دهد. در ادامه‌ی آن نیز کاربر می‌تواند با کلیک روی ۲ دکمه فراخوان در فروش و یا برگزاری رویداد همکاری کند.
میزگردهای همایش
 • در بخشی با عنوان زمان‌بندی کاربر می‌تواند با انتخاب روز اول، روز دوم و روز سوم همایش، عنوان کارگاه را به همراه ساعت دقیق برگزاری و سخنران آن را مشاهده کند. با انتخاب گزینه‌ی «کارگاه‌ها» نیز می‌توان جزئیات بیشتر هر کارگاه را به همراه دکمه‌ی خرید در کنار آن مشاهده کرد.
زمانبندی رویداد

این لندینگ پیج به عنوان صفحه‌ی اصلی سایت طراحی شده و کاربرانی که مستقیم روی آدرس dmday کلیک می‌کنند یا از جستجوی گوگل وارد این صفحه می‌شوند، می‌توانند اطلاعات کاملی از آن کسب کنند. اما اگر این تیم بخواهد برای ثبت‌نام کاربران در رویداد خود از این صفحه استفاده کند، پیشنهادهایی برایشان داریم:

 • دو قسمت مختلف در صفحه برای معرفی و خرید بلیط بخش‌های مختلف رویداد در نظر گرفته شده است. بهتر بود تنها یک بخش صفحه با دکمه‌ی فراخوان مشخص خرید بلیط، به این قسمت اختصاص داده می‌شد تا هم طول صفحه کوتاه‌تر شود و هم کاربر تنها در یک بخش مشخص بتواند بلیط مورد نظر خود را تهیه کند.
 • در انتهای صفحه بخشی به فرم درخواست غرفه و کانتر اختصاص داده شده است که افراد می‌توانند با پر کردن آن برای اجاره غرفه در همایش ثبت‌نام کنند. می‌توان برای این بخش صفحه‌ای جداگانه در نظر گرفت تا هم کاربر دسترسی بهتری به آن داشته باشد و هم این صفحه کوتاه‌تر شود.
رزرو غرفه در لندینگ پیج رویداد ایرانی

همچنین پیشنهاد می‌کنیم برای هدایت ترافیک کاربران از کانال‌های مختلف بازاریابی چند لندینگ‌پیج با اولویت‌های مختلف داشته باشید و خیلی سریع و ساده کاربران رو به عمل دلخواه هدایت کنید.

 نکته‌ی منفی که در این صفحه، بزرگ بودن سایز تصاویر موجود در صفحه است. با کم کردن سایز آن‌ها می‌توان ۴.۱MiB از حجم کل صفحه را کم کرد. این مقدار یعنی نصف حجم فعلی صفحه که می‌تواند به طور چشمگیری سرعت لود شدن صفحه را بالا ببرد. به عنوان نمونه، سایز تصویر یکی از بخش‌های رویداد به نام «مد» ۱۰۰۰×۱۵۰۱ است که با تغییر آن به ۱۳۵×۱۶۹ می‌توان ۴۲۶.۴KiB از حجم آن کم کرد.

اگر قصد ساخت لندینگ پیج رویداد را دارید، می‌توانید با استفاده از نکات بررسی شده در این ۲ لندینگ پیج‌ رویداد و به کمک لندیک لندینگ پیج رویداد خود را طراحی کنید. اگر در هر مرحله از ساخت صفحه فرود خود سوالی داشتید می‌توانید با تیم ما در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند.

صبا عرب در

۸ نکته کلیدی ساخت لندینگ پیج رویداد

در این مطلب می‌آموزیم که چگونه می‌توانیم یک لندینگ پیج رویداد با نرخ تبدیل بالا بسازیم. لندینگ پیج شما زمانی کارآمد است که به راحتی پیام مورد نظرتان را به کاربر منتقل کند. صفحه فرود شما نباید کاربر را خسته یا سردرگم کند. در صفحه فرودتان به نکات مهم اشاره کنید و از ارائه اطلاعاتی که تمرکز مخاطب را از بین می‌برد اجتناب کنید؛ او باید تا پایان صفحه و تا زمان کلیک بر روی کال‌تو‌اکشن همراه شما باشد. در همین راستا مطالب صفحه شما باید واضح باشد و توجه بازدیدکننده را جلب کند. در ادامه به نکات کلیدی طراحی لندینگ پیج رویداد و اجزای اصلی آن اشاره می‌کنیم.

۱- رویداد خود را در لندینگ پیج رویداد معرفی کنید:

شما با هدف معرفی رویداد‌تان لندینگ پیج می‌سازید. در نتیجه ضروری است که در همان ابتدای صفحه نام رویداد را بنویسید.
در زمان معرفی رویداد، از دادن اطلاعات غیرضروری خودداری کنید. هرچه شفاف‌تر صحبت کنید، مخاطب بهتر با شما ارتباط برقرار می‌کند. در صفحه خود بنویسید که رویداد شما چرا و چگونه می‌تواند برای مخاطبان‌تان سودمند باشد. می‌توانید درباره یک مشکل خاص صحبت کنید و با مخاطبان‌تان همدردی کنید؛ پس از آن بر اهمیت حل آن مشکل تأکید کرده و در آخر، راه حل خود را ارائه کنید. در همین راستا برای معرفی بهتر، شرح کوتاهی از رویداد بنویسید و به برنامه‌ها و بخش‌های مختلف آن اشاره کنید.
فراموش نکنید که حتما تاریخ، زمان،‌ محل برگزاری رویداد و اطلاعات تماس را در صفحه فرودتان قرار دهید. 

۲- مهمانان برجسته رویداد را معرفی کنید:

یکی از بهترین راه‌ها که علاوه بر معرفی بهتر رویداد، به جلب اعتماد مخاطبان کمک می‌کند،‌ معرفی مهمانان برجسته رویداد است. این کار انگیزه مخاطبان را برای شرکت در رویداد شما افزایش می‌دهد. برای تاثیرگذاری بیشتر می‌توانید مهمانان‌تان را به همراه یک تصویر از آن‌ها معرفی کنید.

۳- نظرات افراد درباره رویداد مورد نظر را در صفحه فرودتان قرار دهید:

می‌توانید در صفحه فرودتان به نظر افراد معروف و متخصص حوزه‌ی کاری‌تان درباره‌ی رویدادی که در حال برگزاری آن هستید، اشاره کنید. حتی می‌توانید بخشی را به بیان نظر کاربرانی که در رویدادهای گذشته شرکت کرده‌اند اختصاص دهید. برای این کار می‌توانید از یک ویدیوی کوتاه استفاده کنید.

۴- از عکس ها یا فیلم‌های دوره‌های قبلی رویداد استفاده کنید:

می‌توانید در صفحه فرودتان عکس ها یا فیلم‌هایی از دوره‌های قبلی برگزاری رویداد یا حتی از رویداد‌های بزرگ و موفق دیگری که توسط شما اجرا شده‌اند،‌ قرار دهید.

۵- در لندینگ پیج رویداد به مهلت ثبت‌نام و تعداد بلیت‌های باقی‌مانده اشاره کنید:

برای تشویق افراد به ثبت‌نام در رویداد می‌توانید به تعداد روزهای باقی مانده تا شروع رویداد اشاره کنید. حتی می‌توانید یک تایمر شمارش معکوس در صفحه قرار دهید یا تعداد بلیت‌های باقی‌مانده را بنویسید.

۶- اسپانسرهای خود را معرفی کنید:

معرفی اسپانسرها به آشنایی بیشتر مخاطبان با رویداد کمک می‌کند. علاوه بر این، اگر اسپانسر شما شناخته شده باشد تاثیر به‌سزایی در افزایش اعتبارتان دارد.

۷- فرم ثبت نام در رویداد را کوتاه و خلاصه نگه دارید:

ممکن است از یک فرم برای دریافت اطلاعات ضروری افراد و ثبت‌نام آن‌ها استفاده کنید. به یاد داشته باشید که در بخش ثبت‌نام از پرسیدن سوالات غیر‌ضروری خودداری کنید. تعداد سوالات فرم‌تان را تا حد ممکن کم کنید. هرچه این فرم کوتاه‌تر باشد احتمال ثبت‌نام کاربران و در نتیجه نرخ تبدیل شما بالاتر است. مراحل ثبت نام باید کمتر از سه دقیقه طول بکشد. ساده و مختصر نگه داشتن فرم ثبت‌نام به مخاطب این حس را القا می‌کند که شما برای وقت او ارزش قائل هستید. 

۸- بعد از اتمام رویداد مورد نظر، لندینگ پیج رویداد را به‌روزرسانی کنید:

پس از اینکه رویدادتان به پایان رسید، به جای حذف کردن لندینگ پیج، آن را با یک پیام تشکر و مروری بر موفقیت‌های آن به‌روز کنید. بهتر است برای این‌کار از فیلم‌ها و تصاویر مربوط به رویدادتان استفاده کنید. می‌توانید برای رویدادهای سالانه، مجددا از این لندینگ پیج استفاده کنید.

نکته آخر:

بازدیدکنندگان صفحه فرود شما باید به راحتی متوجه کاری که از آن‌ها می‌خواهید بشوند. برای تست بهتر صفحه فرودتان،‌ از شخصی که اطلاعاتی راجع به رویداد شما ندارد بخواهید که 10 ثانیه به صفحه فرود شما نگاه کند و سپس از او بپرسید که بعد از دیدن این صفحه چه کاری انجام می‌دهد؟ آیا متوجه هدف و کال‌تواکشن شما شده‌ است و در رویداد شما ثبت نام می‌کند یا صفحه را بدون انجام کاری، ترک می‌کند؟ 

سعی کنید در صفحه فرودتان ساده و مستقیم صحبت کنید و به جای آنکه درباره خودتان حرف بزنید، درباره مخاطبان و نیازهای آن‌ها صحبت کنید.

در نهایت، فراموش نکنید که صفحه فرود رویداد خود را برای تلفن همراه بهینه کنید. بیش از نیمی از کل ترافیک صفحه از طریق دستگاه‌های تلفن همراه ایجاد می‌شود، بنابراین مطمئن شوید که صفحه فرود شما به خوبی در تلفن همراه کاربران نشان داده شود و فرآیند ثبت‌نام را با مشکل مواجه نسازد.

شاید در اولین قدم، طراحی یک لندینگ پیج رویداد سخت به نظر برسد، اما با ثبت نام در لندیک می‌توانید از قالب‌های آماده لندینگ پیج رویداد استفاده کنید و در کوتاه‌ترین زمان، صفحه فرود دلخواهتان را بسازید. علاوه بر این،‌ می‌توانید به راحتی از طریق تماس با ما، سفارش ساخت لندینگ پیج رویداد خود را ثبت کنید و بدون زحمت برای رویدادتان لندینگ پیج تهیه کنید.

نرگس قدیرلی در

چرا باید برای رویدادمان لندینگ پیج بسازیم؟

در زمان برگزاری یک رویداد نباید از اهمیت تبلیغات غافل شد. این تبلیغات می‌تواند آفلاین و یا آنلاین باشد. یکی از بهترین راه‌ها برای تبلیغات آنلاین‌ در جهت معرفی یک رویداد یا همایش، ساخت صفحه فرود یا لندینگ پیج برای آن است. این صفحه به شما کمک می‌کند تا در فضای بازاریابی دیجیتال، یک قدم از رقبایتان پیشی بگیرید و نرخ تبدیل‌ خود را افزایش دهید.

در اولین قدم پیش از هرکاری، چند دقیقه فکر کنید. کاربران قبل از ثبت نام در رویداد شما چه مسیری را طی می‌کنند؟ به چه چیزی فکر می‌کنند؟ در جستجوی چه هستند؟ چگونه در رویداد یا همایش شما نام‌نویسی می‌کنند؟

به احتمال زیاد، اگر وب‌سایتی داشته باشید، پاسخ شما این است که این کاربران در ابتدا از وب‌سایت شما بازدید می‌کنند و ممکن است چند صفحه از آن را بخوانند و سپس بر روی یک دکمه یا لینک کلیک کنند که آنها را به صفحه معرفی یا ثبت‌نام در رویداد منتقل کند.

این فرآیند طولانی می‌تواند موجب خسته شدن کاربران شود و در نهایت شما را به نتیجه دلخواهتان که معرفی رویداد و افزایش تعداد ثبت‌نام کنندگان است، نرساند. استفاده از یک لندینگ پیج که با تمرکز بر رویداد مدنظر شما طراحی شده باشد، تاثیر چشم‌گیری در معرفی بهتر رویداد شما دارد و در نهایت تعداد ثبت‌نام‌کنندگان و نرخ تبدیل را هم افزایش می‌دهد.

لندینگ پیجی که برای رویدادتان طراحی می‌کنید می‌تواند همان کار وب‌سایت را انجام دهد با این تفاوت که این صفحه با تمرکز بر روی یک موضوع خاص طراحی می‌شود و هدف آن، معرفی رویداد و به دنبال آن ثبت نام اشخاص و یا خرید بلیت برای شرکت در رویداد است.

ممکن است لندینگ پیج رویداد شما برای یک کنسرت، کنفرانس یا همایش باشد، در هر صورت هدف اصلی آن جذب شرکت‌کننده است. اگر نتوانید به خوبی پیام خود را در این صفحه منتقل کنید، تمام تلاش‌های بازاریابی شما بی‌نتیجه خواهد ماند.

در مطالب بعدی به نکات کلیدی مورد نیاز برای طراحی و ساخت یک لندینگ پیج کارآمد و بهینه اشاره می‌کنیم. اگر در زمینه ساخت لندینگ پیج رویداد سوالی داشتید می‌توانید در بخش نظرات همین پست از ما بپرسید. 

فراموش نکنید که با ثبت نام در لندیک به مجموعه متنوعی از قالب‌های آماده برای ساخت لندینگ پیج رویداد دسترسی دارید که امکان ویرایش و تغییر هر بخش از آن‌ها فراهم است.

نرگس قدیرلی در

امکان زیر و رو کردن کامپوننت‌ها به پنل لندیک افزوده شد

فرض کنید چند کارت بزرگ و کوچک روی یک میز دارید. شما می‌توانید به سادگی ترتیب قرار گرفتن این کارت‌ها را تعیین کنید و به انتخاب خودتان هر کدام را که می‌خواهید روی بقیه‌ی کارت‌ها قرار دهید. از امروز در ادیتور لندیک این امکان فراهم شده است تا کامپوننت‌های موجود در صفحه را به راحتی روی هم جا به جا کنید. زمانی که دو یا چند کامپوننت در صفحه به شکلی قرار بگیرند که قسمت هایی از آن‌ها با هم از نظر مکان دارای اشتراک باشند، می‌توانید با زیر و رو کردن‌شان، مشخص کنید که کدام یک از آن‌ها رو یا زیر سایر کامپوننت‌ها قرار بگیرد.

با کلیک روی هر یک از کامپوننت‌های موجود در صفحه در کنار گزینه‌های تنظیمات، کپی و سطل زباله،‌ دو گزینه‌ی زیر و رو را مشاهده می‌کنید که به کمک آن‌ها می‌توانید نحوه قرارگرفتن کامپوننت مورد نظرتان را تنظیم کنید.

z-index

حالا می‌توانید به کمک امکان z-index ساده‌تر از گذشته کامپوننت‌ها را روی صفحه جا به جا کنید و شکل‌ها، عبارت‌ها و دکمه‌ها را به سلیقه خودتان در صفحه قرار دهید.

اگر هنوز عضو خانواده لندیک نشده‌اید همین حالا ثبت نام کنید و با استفاده از امکانات کاربردی موجود در آن، لندینگ پیج دلخواهتان را بسازید.

نرگس قدیرلی در

یک لندینگ پیج دانلود اپ به قالب‌های لندینک اضافه شد

اگر توسعه‌دهنده‌ی اپلیکیشن موبایل هستید یا برایتان مهم است که تعداد نصب بیشتری از اپلیکیشن‌تان داشته باشید، خبر خوبی برایتان داریم….

به قالب‌های لندیک یک قالب جدید اپلیکیشن اضافه کردیم تا با استفاده از آن بتوانید به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید. در ادامه ویژگی‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

همچنین دیگر قالب‌‌های اپلیکیشن در لندیک را هم به شما نشان می‌دهیم تا آسان‌تر از قبل قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سادگی لندینگ پیج اپلیکیشن بسازید.

در ابتدای این قالب می‌توانید با تصویری ساده از محیط داخلی اپ، انتخاب عنوان مناسب و توضیحی کوتاه در زیر آن، اپلیکیشن خود را ساده و سریع به کاربر معرفی کنید تا تنها با نگاهی مختصر به آن متوجه شود این اپ برای او مناسب است. در ادامه‌ دکمه‌‌های فراخوان بلافاصله بعد از عنوان، به شما کمک می‌کنند تا کاربر را به نصب اپلیکیشن بر اساس نوع دستگاه خود دعوت کنید. در طول صفحه بلاک‌های مختلفی برای توضیح بیشتر درباره‌ی ویژگی‌های اپلیکیشن و مراحل کار با آن در نظر گرفته شده‌اند. در انتهای صفحه نیز می‌توانید علاوه بر ارائه‌ی تصاویر قسمت‌های مختلف اپلیکیشن، مجددا کاربر را به دریافت آن از طریق مارکت‌های مختلف تشویق کنید.

نگاهی کوتاه به دیگر قالب‌های اپلیکیشن در لندیک

با استفاده از قالب‌های آماده‌ی اپلیکیشن لندیک می‌توانید با قرار دادن تصویر صفحه اول اپلیکیشن خود، آن را معرفی کنید. در این قالب‌ها از بلاک‌های مختلفی برای توضیح ویژگی‌های اپ و مراحل کار با آن استفاده شده است که به آشنایی بیشتر کاربر با اپلیکیشن‌تان کمک می‌کند. همچنین در این قالب‌ها بخشی برای نظرات کاربران در نظر گرفته شده است که می‌تواند مخاطبان بیشتری را به استفاده از این اپلیکیشن و در نتیجه دانلود و نصب آن تشویق کند. مهم‌تر از همه، دکمه‌ای برای دانلود اپلیکیشن وجود دارد که کاربر از طریق آن می‌تواند خیلی سریع اپ را دریافت کند.

اگر هنوز ساخت لندینگ پیج اپلیکیشن را شروع نکرده‌اید، همین حالا با ثبت‌نام در لندیک از قالب‌های اپلیکیشن ما استفاده کنید و یک لندینگ پیج رایگان هدیه بگیرید. فراموش نکنید که تیم ما پشتیبان شماست و در ساخت لندینگ پیج به شما کمک خواهد کرد.

صبا عرب در

بررسی ۳ لندینگ پیج اپلیکیشن ایرانی

در مطالب گذشته، نکات ضروری برای ساخت لندینگ پیج اپلیکیشن را ذکر کردیم. در این مطلب تصمیم گرفتیم با بررسی ۳ نمونه لندینگ پیج‌ اپلیکیشن‌ ایرانی این نکات را به شکل عملی با جزئیات بیشتر به شما نشان دهیم تا اگر قصد دارید لندینگ پیج اپلیکیشن بسازید با دقت به جزئیات این نمونه‌ها، صفحه‌ای بهینه‌سازی شده بسازید و دانلود بیشتری بگیرید.

دیجی‌پی

نخستین لندینگ پیج اپلیکیشن ایرانی‌ لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن دیجی‌پی است. دیجی‌پی اپلیکیشنی است که در حوزه‌ی پرداخت الکترونیک به ویژه پرداخت از طریق موبایل، تجربه‌ی جدیدی از پرداخت را برای کاربران به وجود آورده است.

لندینگ پیج اپلیکیشن ایرانی دیجی‌‌پی

با نگاهی به صفحه لندینگ پیج دانلود این اپلیکیشن، به نتایج زیر رسیدیم:

نقاط قوت این صفحه:

 • صفحه خیلی نرم و روان ریسپانسیو است.
 • سرعت انتقال مفهوم و میزان تاثیرگذاری تصویر از توضیح نوشتاری بیشتر است. در صفحه لندینگ پیج اپلیکیشن دیجی‌پی نیز به جای توضیح در مورد اپلیکیشن، تنها با یک تصویر گویا کارکرد پرداخت قبوض این اپ را به خوبی به کاربر نشان داده است تا با دیدن آن بداند این اپ چه کمکی به او می‌کند. 
 • توضیح زیر عنوان «تا ۱۰٪ هدیه نقدی پرداخت قبض و خرید شارژ» کاربر را به دانلود تشویق کند.
 • دانلود اپ از طریق ۴ دکمه فراخوان مختلف به کاربر ارائه شده و او می‌تواند با انتخاب هر یک از آن‌ها بسته به نوع دستگاه خود، به سادگی اپلیکیشن را دانلود کند.
 • سادگی صفحه توجه کاربر را تنها به دکمه‌های فراخوان دانلود اپلیکیشن، که در واقع هدف اصلی لندینگ پیج است، جلب می‌کند.

نکته‌ی منفی صفحه:

 • حجم ۳.۱۰MB صفحه برای یک لندینگ پیج زیاد است. سرعت لود طولانی (۱۸.۴ ثانیه‌ای) آن، هم کاربر را خسته می‌کند و هم میزان Bounce rate را به شکل قابل توجهی افزایش می‌دهد.

ـ اندازه‌ی تصویر اصلی صفحه نیز ۲۰۴۲×۳۵۰۰ است که باید به سایز ۴۶۴×۷۹۵ تغییر کند تا حجم آن ۲.۱MiB کمتر شود. این تغییر می‌تواند به میزان چشمگیری سرعت لود شدن صفحه را افزایش دهد.

همراه من

دومین لندینگ پیج اپلیکیشن ایرانی لندینگ پیج اپلیکیشن همراه من است. همراه من اپلیکیشن مشترکین همراه‌ اول است که از طریق آن می‌توانند به صورت آنلاین از خدمات مختلف همراه اول بهره‌مند شوند.

لندینگ پیج اپلیکیشن همراه من

در ادامه ویژگی‌های این لندینگ پیج را بررسی خواهیم کرد:

نقاط قوت این صفحه:

 • با باز کردن صفحه، المان‌های متحرک (موبایل) توجه کاربر را به خود جلب می‌کنند. به ویژه آن که نشان دادن تصویر اپلیکیشن در صفحه موبایل، کاربر را با محیط داخلی این اپ بیشتر آشنا می‌کند.
 • در زیر عنوان، کاربرد اپلیکیشن به کاربر گفته شده و بلافاصله در ادامه روش‌های دریافت آن به شیوه‌های مختلف با استفاده از چند دکمه فراخوان، در دسترس کاربر قرار داده شده است. این دکمه‌های فراخوان مجددا در انتهای صفحه نیز دانلود اپلیکیشن را به کاربر یادآوری می‌کنند.
 • صفحه دارای ۵ بخش است که کاربر می‌تواند هم با اسکرول کردن صفحه و هم با انتخاب ۵ دایره‌ی کوچک نویگیشن‌بار در سمت راست صفحه به بخش‌های مختلف سریع‌تر دسترسی داشته باشد.
 • بخش دوم صفحه ویژگی‌های اپلیکیشن به کاربر معرفی شده تا با قابلیت‌های آن آشنا شود.
 • در بخش سوم محیط برنامه با نشان دادن تصاویر مختلف به کاربر ارائه شده است.در بخش چهارم 3 امکان اصلی اپلیکیشن به کاربر نشان داده شده تا بداند با دانلود اپ چه استفاده‌هایی از آن می‌تواند بکند.
 • بعد از شناخت ویژگی‌ها و امکانات اپلیکیشن، در بخش آخر، مجددا دانلود اپلیکیشن از طریق دکمه‌ فراخوان‌های مختلف به کاربر پیشنهاد داده شده است.

مواردی که به نظر می‌رسد نیاز به A/‌B تست دارد:

 • قابل کلیک بودن عنوان «همراه من» در ابتدای صفحه کاربر را به صفحه‌ی اصلی همراه اول انتقال می‌دهد و از صفحه‌ی لندینگ پیج خارج می‌کند.
 • به نظر می‌رسد تعداد تصاویر در بخش سوم صفحه (تصاویر محیط برنامه) بیش از حد بوده و می‌تواند کاربر را خسته کند. به ویژه آن که تعدادی از این تصاویر مجددا در بخش بعدی به کاربر نشان داده شده و تکراری است.

ـ کم کردن تصاویر تکراری و بی‌مورد، می‌تواند حجم صفحه را کمتر کرده و در نتیجه سرعت لود شدن صفحه را بیشتر کند.

 • حجم صفحه ۲.۴۸MB و سرعت لود آن ۴.۳ ثانیه است. اگر چه این مقدارها مناسب به نظر می‌رسند اما می‌توان با رعایت برخی نکات زمان لود شدن آن را بهبود بخشید و افزایش داد:

ـ حجم تصاویر بخش سوم حداقل به میزان ۱/۳۲ کمتر شود؛ به عنوان مثال حجم تصویری که صفحه‌ی وارد کردن مشخصات برای ثبت‌نام یا ورود به اپلیکیشن را نشان می‌دهد، ۲۵۶۰× ۱۴۴۰ است که می‌توان آن را به ۴۵۲×۲۵۴ تغییر داد تا حجم آن ۴۹۸.۵KiB کمتر شود. با کم کردن حجم هر تصویر می‌توان تاثیر چشمگیر آن در افزایش سرعت لود شدن صفحه را مشاهده کرد.

فیدیبو

آخرین لندینگ پیج اپلیکیشن ایرانی لندینگ پیج اپلیکیشن فیدیبو است. اپلیکیشن فیدیبو این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید همه وقت و همه جا مطالعه کنید.

لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن فیدیبو

صفحه‌ی لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن فیدیبو را بررسی کردیم و به نتایج زیر رسیدیم:

ویژگی‌های خوب لندینگ پیج اپلیکیشن فیدیبو:

 • صفحه ساده و کوتاه بوده و Call To Action آن مشخص است: دانلود اپلیکیشن فیدیبو برای اندروید، ویندوز و iOS.
 • دانلود اپلیکیشن برای اندروید (به دو روش)، ویندوز و iOS به شکل جداگانه با تصویر مربوط به خود نمایش داده شده است تا کاربر بتواند به راحتی به آن‌ها دسترسی داشته باشد.
 • با کلیک روی باتن دانلود فیدیبو برای iOS در زیر تصویر، صفحه‌ای باز می‌شود که با توضیحات کامل درباره‌ی روش دانلود اپلیکیشن برای iOS کاربر را راهنمایی می‌کند.
راهنمایی دانلود اپلیکیشن فیدیبو برای iOS

مواردی که نیاز به A/B تست دارد:

 • قابل کلیک بودن لوگوی فیدیبو در عنوان صفحه تعدادی از بینندگان را از صفحه‌ی لندینگ پیج خارج کرده و به صفحه‌ی اصلی فیدیبو منتقل می‌کند. این عمل می‌تواند تعداد نصب اپلیکیشن را کم کند.
 •  با توجه به ساده و مختصر بودن صفحه و با توجه به این که قابل کلیک بودن باتن‌های زیر تصاویر می‌توانند دیده نشوند و عملی از کاربر دریافت نکنند، می‌توان آن‌ها را حذف کرد و دکمه‌ فراخوان‌ها را زیر تصویر مربوط به خود قرار داد.
 • به نظر می‌رسد لینک دکمه فراخوان «اپلیکیشن iOS» کاربر را به اشتباه صفحه‌ی اصلی فیدیبو منتقل می‌کند. اما باتن «دانلود فیدیبو برای iOS» لینک دانلود دارد که با فیلترشکن می‌توان آن را دریافت کرد.
دانلود فیدیبو برای iOS

ـ با توجه به این که دکمه فراخوان «اپلیکیشن iOS» لینک دانلود ندارد، وجود آن تنها کاربر را گمراه می‌کند.

 •  وجود سوشال مدیاها در فوتر صفحه می‌تواند کاربر را از صفحه لندینگ پیج اپلیکیشن خارج کرده و در نتیجه از هدف اصلی آن دور کند.

با الگو گرفتن از این ۳ نمونه لندینگ پیج اپلیکیشن ایرانی می‌توانید همین حالا ساخت لندینگ پیج اپلیکیشن در لندیک را شروع کنید. با استفاده از امکانات و قابلیت‌های این ابزار، لندینگ پیج اپلیکیشن خود را طراحی کنید و دانلود بیشتری بگیرید.

صبا عرب در

امکان کپی گرفتن المان‌ها به ادیتور لندیک افزوده شد

هر شخصی در هر شغلی و با هر مهارتی برای انجام کارش به ابزاری نیاز دارد. خیاط به نخ و سوزن، و نقاش به رنگ و قلمو نیاز دارد. برای طراحی و ساخت لندینگ‌ پیج هم باید امکاناتی وجود داشته باشد. جعبه ابزار لندیک پر از قابلیت‌هایی است که به شما در طراحی صفحه فرود کمک می‌کند.

یکی از قابلیت‌های جدیدی که به ادیتور لندیک اضافه شده است و طراحی صفحه فرود را برای شما ساده‌تر می‌کند، امکان کپی گرفتن المان‌های روی صفحه است. این یعنی می‌توانید به راحتی عنوان،‌ پاراگراف،‌ عکس‌،‌ دکمه و یا هر شکلی را که در صفحه دارید کپی کنید.

با کلیک بر روی المان‌های روی صفحه، در کنار گزینه‌های تنظیمات، لینک و سطل زباله، گزینه کپی را مشاهده می‌کنید که با انتخاب آن می‌توانید المان موردنظرتان را کپی کنید.

اگر هنوز در لندیک ثبت نام نکرده‌اید همین حالا دست به کار شوید و به سادگی و در کمترین زمان لندینگ پیج دلخواه‌تان را بسازید.

نرگس قدیرلی در

هزینه به ازای نصب یا Cost Per Install چیست؟

CPI یا هزینه به ازای نصب، نوعی از محاسبه هزینه تبلیغات آنلاین برای اپلیکیشن‌ها است که در آن هزینه تبلیغ به ازای هر‌بار نصب اپلیکیشن پرداخت می‌شود.
CPI با CPD یا همان هزینه به ازای دانلود تفاوت دارد؛ زیرا گاهی کاربر برنامه را دانلود می‌کند اما آن را نصب نمی‌کند. CPI با تقسیم هزینه کل تبلیغات بر تعداد نصب اپلیکیشن در یک دوره زمانی مشخص محاسبه می‌شود.

یکی از راه‌های معرفی اپ، ساخت لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن است. در صفحه فرود اپلیکیشن علاوه بر معرفی اپ، لینک دانلود آن هم وجود دارد. چنین صفحه فرودی به طور هدفمند برای اپ طراحی می‌شود و تاثیر قابل توجهی در افزایش دانلود آن دارد.

اگر در زمینه بازاریابی دیجیتال و یا نحوه کار با لندیک سوالی دارید، می‌توانید از تیم پشتیبانی ما کمک بگیرید.

نرگس قدیرلی در

۵ نکته کلیدی برای طراحی لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن

یکی از را‌ه‌های معرفی و افزایش دانلود اپلیکیشن ساخت لندینگ پیج یا صفحه فرود است. یک لندینگ پیج کارآمد که با دقت و مهارت طراحی شده باشد، تاثیر قابل ملاحظه‌ای در افزایش دانلود اپ دارد. در همین راستا در این مطلب به ۵ نکته کلیدی که در طراحی لندینگ پیج اپلیکیشن باید به آن‌ها توجه کرد، اشاره می‌کنیم:

۱- یک عنوان مناسب انتخاب کنید:

یکی از مهم‌ترین نکاتی که به شما در جلب توجه مخاطب و برانگیخته شدن حس کنجکاوی او کمک می‌کند، انتخاب یک عنوان یا اسلوگان مناسب است. اسلوگان شما باید کوتاه و در عین‌حال کامل باشد. این اسلوگان باید به ویژگی‌ و مزیت خاص اپ شما اشاره کند. کاربران برای دانلود یک اپلیکیشن به دلیل یا بهانه نیاز دارند؛ اشاره به ویژگی منحصر به فرد اپ می‌تواند همان دلیل قانع کننده برای کلیک بر روی دکمه دانلود باشد. عنوان موفق و مناسب عنوانی است که با ارائه یک مزیت به مخاطب دلیلی برای دانلود اپ بدهد.

۲- به کیفیت و حجم محتوای صفحه فرودتان توجه داشته باشید:

فراموش نکنید که محتوای لندینگ پیج اپلیکیشن شما نباید خیلی زیاد یا خیلی کم باشد. مخاطبان صفحه نیازی به مطالعه‌ی حجم زیادی از اطلاعات ندارند. بنابراین صرفا به ارائه‌ی اطلاعات مهمی که آن‌ها را به دانلود اپ تشویق می‌کند بسنده کنید. علاوه بر این حتما به فونت کلمات و کوچک و بزرگ بودن آن‌ها در هر بخش توجه کنید.

۳- در لندینگ پیج‌تان از کلمات کلیدی استفاده کنید:

در صفحه فرودتان از کلمات کلیدی‌ای استفاده کنید که کاربران در جستجو برای یافتن اپلیکیشن شما یا سایر اپ‌های مشابه از آن‌ها استفاده می‌کنند. می توانید از Google Keyword Planner برای انتخاب کلمات کلیدی و از Google Analytics برای بررسی ترافیک‌تان استفاده کنید.

۴- از اهمیت تصویر و ویدئو غافل نشوید:

در کنار استفاده از یک ویدئوی مرتبط با اپلیکیشن مانند توضیح نحوه‌ی کار و یا مزایای آن، می‌توانید تصاویری از صفحات مختلف اپ را در لندینگ پیج‌تان قرار دهید. این موارد جذابیت صفحه شما را بیشتر می کند.

۵- لینک دانلود اپلیکیشن را فراموش نکنید:

هدف اصلی شما افزایش دانلود اپلیکیشن است بنابراین باید در صفحه فرودتان دکمه‌هایی با لینک دانلود اپ در نظر بگیرید. فراموش نکنید که طراحی دکمه‌ دانلود باید واضح و مشخص باشد؛ به طوری‌ که کاربر فورا در اولین برخورد با صفحه آن را ببیند. یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کنید این است که لینک‌های دانلود نسخه  اندروید و ios باید از هم مجزا باشد.

کلام آخر:

هنگام طراحی صفحه فرودتان به اینکه مخاطب شما چه کسی است فکر کنید. از خودتان بپرسید که چگونه می‌توانید برای مخاطب جذاب باشید. علاوه بر این به لحن خود و صدای برندتان توجه کنید. مخاطبان از نحوه گفتگو و تعامل شما با آن‌ها به یک شناخت و درک کلی از برند‌تان می‌رسند. صدای برند شما باید یک شخصیت با اعتماد بنفس، توانا،‌ مطمئن به مسیر و در عین حال معتبر و قابل اعتماد داشته باشد. 

علاوه بر این می‌توانید به مرور زمان با ارتقا اپلیکیشن و افزایش امکانات آن صفحه فرودتان را هم آپدیت کنید. برای مثال با گذشت زمان و افزایش کاربران اپ، می‌توانید در لندینگ پیج‌تان بخشی برای ارائه‌ی نظرات مثبت کاربران‌ قدیمی‌تر در نظر بگیرید. علاوه بر این می‌توانید به تعداد دانلود و تعداد کاربران اپ‌تان اشاره کنید. حتی می توانید برای کسب اعتماد کاربران، تیم‌ تولیدکننده‌ی اپ را هم در صفحه فرودتان معرفی کنید.

ممکن است در ابتدا رعایت همه نکات ذکر شده در بالا،‌ مشکل به نظر برسد اما خوب است بدانید که همین حالا با ثبت نام در لندیک می‌توانید از قالب‌ها و بلاک‌های آماده در پنل آن استفاده کنید و به سادگی لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن بسازید. اگر سوالی در زمینه ساخت و طراحی لندینگ پیج دارید می‌توانید از تیم پشتیبانی ما کمک بگیرید و یا سفارش ساخت لندینگ پیج‌تان را از طریق تماس با کارشناسان ما ثبت کنید.

نرگس قدیرلی در

چرا برای افزایش دانلود اپلیکیشن به لندینگ پیج نیاز داریم؟

برای معرفی و افزایش دانلود اپلیکیشن راه‌های زیادی وجود دارد. کاربران می‌توانند از طریق وب‌سایت و یا اپ‌استور با اپلیکیشن‌ شما آشنا شوند. یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش دانلود اپلیکیشن، ساخت لندینگ پیج یا همان صفحه فرود برای آن است. در لندینگ پیج اپلیکیشن علاوه بر معرفی اپ، لینکی برای دانلود آن هم در نظر گرفته می‌شود که کاربر را به اپ‌استور یا اپ‌مارکت منتقل می‌کند. علاوه براین در بعضی موارد ممکن است کاربر بتواند از طریق همان صفحه فرود مستقیما اپ را دانلود کند. 

لندینگ پیج اپ، صفحه‌ی مهمی است که می‌توانید از آن به عنوان یک فرصت طلایی برای متقاعد کردن کاربر به دانلود اپلیکیشن استفاده کنید. این صفحه کاربر را با طراحی و دیزاین اپ، لوگو، ویژگی‌ها و مزایای آن آشنا می‌کند و تاثیر قابل ملاحظه‌ای در افزایش دانلود اپ دارد. لندینگ پیج شما معرف اپلیکیشن‌تان است و باید هماهنگ با هدفی که اپ را در جهت آن ساخته‌اید، طراحی شود. در همین راستا ساخت لندینگ‌ پیج اپ امر مهمی است که به دقت، دانش و مهارت نیاز دارد.

اپ شما ممکن است به راحتی در انبوه برنامه‌ها و اپلیکیشن‌هایی که در اپ‌استورها در دسترس کاربران هستند،‌ گم شود. بنابراین برای دیده شدن اپلیکیشن‌تان به لندینگ پیجی نیاز دارید که با طراحی مناسب و یک محتوای خوب به افزایش شناخت کاربران از برند شما و افزایش دانلود اپلیکیشن‌تان کمک کند. 

در پست‌های آینده علاوه بر اشاره به نکات کلیدی طراحی لندینگ پیج اپلیکیشن، چند نمونه از لندینگ پیج‌های اپ را بررسی خواهیم کرد.

در پنل لندیک این امکان فراهم شده است که به راحتی و در کمترین زمان لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن بسازید. همین حالا با ثبت نام و ورود به پنل لندیک از قالب‌ها و بلاک‌های آماده آن استفاده کنید و لندینگ پیج دلخواهتان را طراحی کنید.

نرگس قدیرلی در

امکان افزودن ویدئو به لندینگ پیج اضافه شد

اگر به دنبال افزایش نرخ تبدیل خود هستید، راه‌حل جدیدی برایتان داریم...

از این به بعد می‌توانید ویدیوی مورد نظرتان را در لندینگ پیجی که می‌سازید نمایش دهید. این امکان تعامل کاربر با صفحه‌ی شما را بیشتر می‌کند و می‌تواند به راحتی به افزایش کانورژن ریت لندینگ پیج‌تان کمک کند.

گزینه‌ی «ویدیو» به المان‌های ساخت لندینگ پیج اضافه شده است. با انتخاب آن، می‌توانید لینک ویدیو آپارات را در هر قسمت لندینگ پیج که خواستید قرار دهید و ویدیو مورد نظرتان را منتشر کنید.

پس همین حالا دست به کار شوید، ساخت لندینگ پیج در لندیک را شروع کنید و با اضافه کردن ویدیو به آن، لندینگ پیج مخصوص خودتان را درست کنید.

صبا عرب در

دکمه فراخوان عمل یا Call to action چیست؟

دکمه فراخوان یا Call to action یک دکمه و یا متن لینک شده‌ای در صفحه وب‌سایت است، که از مخاطب دعوت می‌کند تا  بر روی دکمه یا لینک کلیک کند.

Call to action باید یک دکمه بزرگ و واضح باشد تا توجه مخاطب را جلب کند. خرید یک کالا، عضویت در یک مجله، مشاهده جزئیات یک محصول و غیره... همگی می‌توانند مقصد دکمه کال‌تو‌اکشن باشند.

دکمه فراخوان عمل یا کال‌تواکشن یکی از مهم‌ترین اجزای یک لندینگ پیج یا صفحه فرود است. طراحی این دکمه به مهارت و دانش نیاز دارد. رنگ دکمه، محل قرارگیری آن در صفحه و حتی محتوای متنی که در داخل آن نوشته می‌شود بسیار مهم است.

اگر در زمینه ساخت صفحه فرود و یا طراحی هر یک از بخش‌های آن سوالی دارید می‌توانید از تیم پشتیبانی ما در لندیک کمک بگیرید.

نرگس قدیرلی در

بررسی نقاط قوت و ضعف لندینگ پیج «یلدای شگفت‌انگیز» دیجی‌‌کالا

در این مطلب تصمیم گرفتیم لندینگ پیج «یلدای شگفت‌انگیز» دیجی‌کالا در یلدای ۹۸ را بررسی کنیم تا ببینیم این صفحه چه ویژگی‌هایی دارد.

لندینگ پیج «یلدای شگفت‌انگیز» دیجی‌کالا
جشنواره یلدا
بخش حامیان کمپین

ابتدا به بررسی نقاط قوت لندینگ پیج «یلدای شگفت‌انگیز» دیجی‌کالا می‌پردازیم:

 • در تصویر بالای صفحه، عنوان کمپین «یلدای شگفت انگیز» با میزان تخفیف محصولات و روزهای برگزاری کمپین به صورت کامل بیان شده است و کاربر از همان ابتدا متوجه می‌شود این صفحه در رابطه با چیست. تمام این موارد با المان‌های متحرک یلدا همراه شده که با هاور کردن موس روی عکس و حرکت آن‌ها توجه کاربر را بیشتر جلب می‌کند.
 • بخش پخش زنده‌ی قرعه‌کشی باشگاه مشتریان دیجی‌کالا، واقعی بودن و نزدیک بودن زمان آن را به کاربران گوشزد می‌کند و آن‌ها را به شرکت در مسابقه تشویق می‌کند.
 • انتخاب هوشمندانه‌ی عنوان «شب‌های شگفت‌انگیز» متناسب با نام کمپین «یلدای شگفت انگیز» هماهنگی بخش‌های مختلف صفحه را بیشتر کرده است که همگی یادآور عبارت آشنای پیشنهاد شگفت‌ انگیز دیجی‌کالا هستند.
 •  در بخش «شب‌های شگفت‌انگیز»، ویژه برنامه‌های دیجی کالا با روز و ساعت دقیق برگزاری مشخص شده و شرایط افزایش شانس شرکت در قرعه‌کشی در هر شب به همراه جوایز آن به طور کامل برای کاربر توضیح داده شده است و کاربر می‌داند در صورت شرکت در قرعه‌کشی چه چیز دریافت خواهد کرد.
 • در توضیح شب دوم ویژه برنامه، بعد از توضیح نحوه‌ی افزایش شانس شرکت در قرعه‌کشی، امکان شرکت در آن را با دکمه فراخوان «دانلود فیدیبو» برای کاربر فراهم کرده تا کاربر دسترسی بیشتری به آن داشته باشد و بتواند آسان‌تر شانس خود را افزایش دهد. در ادامه جوایز آن نیز ذکر شده است.
 • جوایز قرعه‌کشی بلافاصله بعد از ذکر شرایط شرکت در آن با استفاده از تصاویر به خوبی به کاربر نشان داده شده که توجه را جلب کرده و او را به شرکت در قرعه‌کشی تشویق می‌کند.
 • با استفاده از نواری تحت عنوان «تخفیف‌های یلدای شگفت‌انگیز را با نشان (انار) دنبال کنید» کاربر را با خود همراه کرده تا با نشانه‌ی انار، محصولات کمپین یلدای شگفت‌انگیز را دنبال کنند.
 • نشان دادن ۳ زمان ارائه‌ی کالاهای شگفت‌انگیز جدید، کاربر را به دنبال کردن این کالاها در این زمان‌های خاص تشویق می‌کند.
 • در انتها ۲ راهکار متفاوت برای افزایش امتیاز کاربر در قرعه‌کشی به او پیشنهاد داده شده و برای هر کدام یک دکمه فراخوان در نظر گرفته شده است تا کاربر احساس کند با کلیک آن‌ها می‌تواند شانس خود را افزایش دهد.

مواردی که نیاز به A/B تست دارد:

 • بعد از توضیح ویژه برنامه و بعد از معرفی جوایز قرعه‌کشی، از اسپانسرهای این کمپین و همراهان دیجی‌کالا در یلدای شگفت‌انگیز نام برده شده است که پراکندگی آن‌ها می‌تواند توجه بیننده را از هدف اصلی کمپین دور کند.

ـ می‌توان تنها بخش انتهای صفحه را به معرفی حامیان اختصاص داد.

 • مطالب صفحه به ویژه در موبایل را طولانی کرده است. تا جایی که خود صفحه در انتها به کاربر پیشنهاد گزینه‌ی «برگشت به بالا» را می‌دهد.

ـ می‌توان با طراحی دو Artwork مختلف برای دسکتاپ و موبایل اندازه‌ی تصاویر صفحه از جمله تصاویر جوایز قرعه‌کشی را کوچک‌تر و در نتیجه طول صفحه را کمتر کرد.

 • در قسمت ویژه برنامه شب اول، شرط شرکت در قرعه کشی، نصب اپلیکیشن پرداخت دیجی کالا (دیجی پی) ذکر شده است. این شرط مجددا در ادامه در بخشی با عنوان «digipay» به کاربر پیشنهاد داده شده و او را از طریق دکمه فراخوان «به دیجی‌پی بپیوندید» به شرکت در قرعه‌کشی دعوت کرده است. تکرار این عمل احتمالا کاربر را خسته و سردرگم کرده و صفحه را بی‌جهت طولانی می‌کند.

ـ می‌توان دکمه‌ فراخوان را همان ابتدا در قسمت قسمت ویژه برنامه شب اول گذاشت تا کاربر با خواندن شرایط شرکت در قرعه‌کشی همان جا بتواند روی دکمه فراخوان مربوطه کلیک کند. این کار می‌تواند به افزایش کانورژن ریت نیز کمک کند.

نکته‌ی منفی صفحه:

 • بر اساس ارزیابی gtmetrix.com، حجم صفحه ۳.۷۸ مگابایت و زمان لود آن ۱۷ ثانیه است. شاید این مقدار حجم آن‌قدر زیاد به نظر نرسد اما برای یک صفحه لندینگ پیج زیاد است. زمان طولانی لود شدن صفحه هم خیلی زیاد است. چون کاربر را خسته می‌کند و احتمال Bounce rate را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

ـ با استفاده از تصاویر با اندازه مناسب می‌توان حجم صفحه را کاهش داد. به عنوان مثال ابعاد تصویر «چیلیوری»، ۶۳۹×۲۲۴۰ است که می‌توان آن را به  ۶۲×۲۱۷ تغییر داد. تنها با کاهش ابعاد این عکس می‌توانید حجم آن را به میزان ۱۸۱.۵KiB کاهش داده و سرعت لود شدن صفحه را افزایش دهید. تغییر ابعاد تمام تصاویر صفحه می‌تواند تا میزان ۵۴۰KiB از حجم کل صفحه را کاهش دهد.

ـ تصاویر و المان‌های تکراری صفحه در مرورگر کاربر کش (cache) شود.

ـ اجرای کدهای Javascript در منابع صفحه تا لود شدن کامل تمام المان‌های صفحه تعویق انداخته شود.

ـ با کم کردن حجم فایل‌های سازنده‌ی صفحه که از سرور فرستاده می‌شود می‌توان سرعت لود شدن صفحه را زیاد کرد.

ـ می‌توان فایل‌های Javascript و CSS را Minify کرد تا حجم کمتری داشته باشند.

ـ تعداد HTTP request به دلیل تعداد استایل‌شیت‌ها و تصاویر زیاد است. با ابزارهای ماژول باندلر مثل وب‌پک می‌توان این تعداد را کاهش داد و تصاویر را با CSS Sprite به یک فایل تبدیل کرد تا سرعت لود شدن صفحه بیشتر شود.

ـ اگر تمام منابع صفحه به سرورهای CDN منتقل شود، سرعت بارگذاری لندینگ پیج بیشتر خواهد شد.

- تعداد تگ‌های HTML کم شود. چون تعداد تگ‌های کمتر به معنی حجم کمتر صفحه، در نتیجه‌ زمان دانلود کمتر و دسترسی سریع‌تر در Javascript به DOM  است.

تیم ما می‌تواند با طراحی یک لندینگ پیج بهینه‌سازی شده به شما کمک کند تا بیشترین نرخ تبدیل را داشته باشید. در کنار آن، با استفاده از لندیک به عنوان ابزاری برای ساخت لندینگ پیج می‌توانید به راحتی لندینگ پیج مورد نظر خود را بسازید.

صبا عرب در

نرخ تبدیل یا Conversion Rate چیست؟

تبدیل یا همان Conversion در اصطلاح دیجیتال مارکتینگ به معنی تبدیل بازدیدکننده به کسی است که عمل مدنظر شما را که همان هدف نهایی کمپین‌تان است، انجام دهد.

تبدیل می‌تواند به هر شکلی باشد!
ممکن است هدف شما این باشد که کاربر فرمی ارسال کند، بخشی از محتوا را دانلود کند و یا خرید کند.
کمپین بازاریابی شما باید بازدیدکنندگان را به مشتری بالقوه تبدیل کند. در نتیجه نرخ تبدیل یا Conversion Rate همان درصد افرادی است که هدف کمپین شما را محقق می‌کند.

استفاده از یک لندینگ پیج یا صفحه فرود کارآمد، تاثیر قابل ملاحظه‌ای در افزایش نرخ تبدیل دارد. با ثبت نام در لندیک می‌توانید به راحتی و در کمترین زمان لندینگ پیج دلخواهتان را بسازید و Conversion Rate خود را افزایش دهید.

نرگس قدیرلی در

بررسی نقاط قوت و ضعف لندینگ پیج یلدای زرین پال

لندینگ پیج کمپین یلدای زرین پال را در مجموع یک لندینگ پیج خوب ارزیابی کردیم و خوشحالیم که چنین نتیجه‌ای را از این تیم دوست‌داشتنی می‌بینیم. تصمیم گرفتیم ویژگی‌های این صفحه را به شما هم نشان دهیم تا با جزئیات آن بیشتر آشنا شوید. البته به نظر می‌رسد چند مورد از جزئیات آن نیاز به A/B تست دارد و می‌تواند بهتر شود. به طور کلی با بررسی نقاط قوت و ضعف لندینگ پیج کمپین یلدای زرین پال به نتایج زیر رسیدیم:

لندینگ پیج زرین پال

ویژگی‌های خوبی که در این صفحه به چشم می‌خورد:

 • صفحه ریسپانسیو است و المان‌های ریسپانسیو هم در موبایل و هم در دسکتاپ به خوبی نمایش داده می‌شوند.
 • در هدر، خلاصه‌ای از مطالب صفحه به صورت Navigation bar در ۳ عنوان مشخص نوشته شده که کاربر را با کلیک روی آن‌ها به همان بخش مشخص هدایت می‌کند.
 • در ابتدای صفحه هدف کمپین یلدا به‌طور خلاصه اما کامل توضیح داده شده و کاربر را با #مسئولیم به همراهی با خود دعوت کرده است.
 • معرفی اعضای کمپین از طریق ویدیو و عکس در ابتدای صفحه و توضیح عنوان صفحه از زبان همه‌ی آن‌ها،علاوه بر منتقل کردن حس اعتبار کمپین به کاربر، به او انگیزه می‌دهد که با همراهی کمپین تصویر و پیام او نیز در کنار بزرگان اکوسیستم استارت‌آپی دیده خواهد شد.
 • استفاده از تصویر اعضای کمپین در دایره‌های کوچک در پس‌زمینه‌ی هندوانه یلدا در کنار ویدیو کمپین، تایید اجتماعی (Social Proof) آن‌‌ها و حس اعتبار کمپین را به کاربر القا می‌کند.
 • عناوین ۲ بخش‌ اصلی داخل صفحه، از زبان کاربر نوشته شده است تا با خواندن آن احساس کند این بخش دقیقا برای او نوشته شده است و مناسب اوست. در نتیجه به آن بخش توجه بیشتری می‌کنند و در انتها با دکمه فراخوان مرتبط در هر بخش، با کمپین همراه می‌شوند.
 • گزینه‌های پیش رو کاربر برای مشارکت در کمپین واضح و خلاصه بیان شده تا هر بیننده را به سادگی و بدون ابهام به سمت انتخاب مناسب خودش راهنمایی کند.
 • با هاور کردن نشانگر موس روی لوگوی حامیان کمپین در انتهای صفحه، رنگ هر یک از آن‌ها روشن می‌شود اما هیچ یک از آن‌ها قابل کلیک نیست و  کاربر را از صفحه خارج نمی‌کند. همچنین این کار نه تنها صفحه را پویا و زنده جلوه می‌دهد، بلکه معتبر بودن حامیان کمپین اعتبار آن را برای کاربر افزایش می‌دهد.

مواردی که به نظر می‌رسد نیاز به A/B تست دارد:

 • سوشیال مدیا‌ها در انتهای صفحه قابل کلیک هستند و کاربر را به صفحات دیگر انتقال می‌دهند. اگرچه هدف کمپین همراهی کاربر از طریق #مسئولیم در همین شبکه‌های اجتماعی است، اما ممکن است با انتقال کاربر به سوشال مدیاها از طریق لینک، توجه او به سمت نوتیفیکیشن‌ها و محتوای داخل آن‌ها منحرف شده و در نتیجه از فضای لندینگ پیج کمپین دور شود.
 • لوگوی زرین پال در بالای صفحه قابل کلیک بوده و کاربر را به صفحه اصلی زرین پال هدایت می‌کند. لینک داشتن یا نداشتن لوگو در لندینگ پیج باید A/B تست شود.
 • در موبایل، تصویر هر بخش به نسبت حجم متن آن بزرگ نمایش داده می‌شود و در نتیجه مجموعه عکس و متن در هر بخش، صفحه را طولانی می‌کند. طولانی بودن بخش‌ها کاربر را خسته می‌کند و باعث کم شدن توجه کاربر به صفحه می‌شود.

ـ می‌توان اندازه‌ی تصاویر را کوچک‌تر کرد تا هر تصویر کنار متن خود به صورت پیوسته دیده شود و بی‌جهت صفحه را طولانی نکند.

بر اساس ارزیابی gtmetrix.com، حجم صفحه ۱.۰۷مگابایت و زمان لود آن ۶.۴ ثانیه است. حجم صفحه مناسب است اما زمان طولانی لود شدن آن کاربر را خسته می‌کند و Bounce rate را افزایش می‌دهد. چند پیشنهاد برای حل این مشکل داریم:

ـ با استفاده از سرویس CDN در لایه‌های سرور هم سرعت بارگذاری لندینگ پیج بیشتر می‌شود و هم در بهینه‌سازی و افزایش رتبه آن در موتورهای جستجوگر (SEO) نتایج مثبتی دارد.

ـ تعداد HTTP request به دلیل تعداد استایل شیت‌ها و تصاویر زیاد است. با ابزارهای ماژول باندلر مثل وب‌پک می‌توان این تعداد را کاهش داد و تصاویر را با CSS Sprite به یک فایل تبدیل کرد تا سرعت لود شدن صفحه بیشتر شود.

ـ با بارگذاری تصاویر مناسب می‌توان سرعت لود صفحه را افزایش داد:

‍۱- حجم تصاویر را بر اساس جایگاهی که نمایش داده می‌شوند کاهش دهید.

۲- تصاویر را بسته به کاربرد آن‌ها با فرمت مناسب ذخیره کنید.

اگر به دنبال بهینه‌سازی لندینگ پیج‌های خود هستید، تیم لندیک می‌تواند با طراحی یک لندینگ پیج بهینه‌سازی شده به شما کمک کند. در کنار آن، لندیک هم ابزاری است که می‌توانید با استفاده از آن به راحتی یک لندینگ پیج بهینه‌سازی شده بسازید.

صبا عرب در

بودجه‌ی تبلیغات‌تان را هدر ندهید!

در این مقاله می‌خواهیم یکی از اساسی‌ترین دلایلی که خیلی از کسب‌و‌کارها نتیجه مطلوبی از تبلیغات نمی‌گیرند و کل بودجه تبلیغاتی‌شان هدر می‌رود را بررسی کنیم. 

و در انتها راهکاری به شما می‌دهیم تا اشتباه‌ این کسب‌وکارها را تکرار نکنید و با زنجیره عمل‌های درست تبلیغاتی و مارکتینگی فروش‌تان را چند برابر کنید یا حداقل هزینه‌های اضافی که بازگشتی ندارند را بشناسید و قطع کنید.

مشکل کجاست؟

محاسبه هزینه تبلیغات به ازای هر کلیک

امروزه در ایران اکثر شرکت‌های تبلیغاتی هزینه تبلیغات را با مدل CPC محاسبه می‌کنند. یعنی بنر یا محتوای تبلیغاتی شما را در صفحه‌های مختلف به کاربر نشان می‌دهند و این کار را آن‌قدر تکرار می‌کنند تا تعدادی از کاربرها روی آن تبلیغ کلیک کنند و وارد صفحه مقصد تبلیغات شما شوند. این صفحه که کاربر از طریق آن در سایت شما فرود می‌آید، همان لندینگ پیج یا صفحه فرود است. 

 20 بنر تبلیغاتی نمایش داده شده در سایت «ورزش 3»
20 بنر تبلیغاتی نمایش داده شده در سایت «ورزش 3» برای گرفتن کلیک از کاربرها بر روی تبلیغات و هدایت آن‌ها به لندینگ پیج هدف تبلیغات 

در نهایت هزینه‌ای که این شرکت‌ها از شما برای این تبلیغات می‌گیرند هزینه‌ای ثابت به ازای هر کلیک است که در تعداد کاربرانی که روی آن تبلیغ کلیک می‌کنند ضرب می‌شود. پس هرچه شرکت‌های تبلیغاتی یا اد نتورک‌ها بتوانند تعداد کلیک بیشتری برای شما بیاورند سود بیشتری نصیب‌شان می‌شود.

و از آنجایی که این کاربرها بعد از کلیک روی تبلیغات به صفحه فرود شما منتقل می‌شوند می‌توان این رابطه را بدین صورت بازنویسی کرد:

 به همین دلیل آن‌ها با ایجاد تکنولوژی‌های جدید و متفاوت سعی می‌کنند تبلیغات شما را در شرایط مناسب به کاربرانی نشان دهند که احتمال کلیک آن‌ها روی تبلیغ بیشتر است. با این روش، اد نتورک‌ها پول بیشتری به دست می‌آورند و شما هم حتما از تبلیغی که کرده‌اید راضی هستید. چون فکر می‌کنید تعداد کلیک بیشتر یعنی تعداد بیننده بیشتر و احتمالا تعداد مشتری بیشتر برای کسب‌و‌کار شما!

این همان نقطه‌ای است که اکثر کسب‌و‌کار‌ها به آن توجه نکرده‌اند و باعث شده تمام تلاش‌ و بودجه تبلیغاتی‌شان هدر برود. بیایید با هم ببینیم قضیه از چه قرار است:

هزینه تبلیغات خود را دور نریزید
نرخ تبدیل بیننده به مشتری به طور متوسط کمتر از 3 درصد است 

شرکت‌های تبلیغاتی وظیفه‌ی خود در رساندن بیننده‌های تبلیغات شما به صفحه فرود را به خوبی انجام می‌دهند اما ادامه‌ی این فرایند طولانی و تبدیل بیننده‌ها به مشتری‌ نمونه بارز ضرب‌المثل «تا گوساله گاو بشه دل صاحبش آب میشه» است! وقتی یک نفر از طریق تبلیغات وارد صفحه فرود شما می‌شود، عوامل بسیاری باید دست به دست هم دهند تا بتوانند بیننده را به مشتری تبدیل کنند. این مراحل دقیقا همان نقطه‌ای است که اکثر کسب‌و‌کار‌ها به آن توجه کافی نمی‌کنند و در نتیجه کل هزینه تبلیغاتی که صرف رساندن این تعداد زیاد بیننده به صفحه فرود کرده‌اند، به هدر می‌رود.

چطور این مشکل را حل کنیم؟

شرکت‌های تبلیغاتی در این مدل فقط وظیفه آوردن بیننده‌های صفحه فرود شما را بر عهده دارند؛ به همین دلیل تمام مراحل بهینه‌سازی قبل از کلیک کاربر (Pre-Click Optimization) را به خوبی انجام می‌دهند و بیننده‌های زیادی برای صفحه تبلیغات شما می‌آورند. اما تبدیل این بیننده‌ها به مشتری مرحله‌ای بسیار مهم و حیاتی است. پس در این مرحله خودتان باید دست به کار شوید، آستین بالا بزنید و بهینه‌سازی‌های بعد از کلیک (post click optimization) را به نحوی انجام دهید که بیننده‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید.

محاسبه‌ی نرخ تبدیل تبلیغات

مهمترین معیار در این مرحله عددی ساده است که نشان می‌دهد چند درصد از افرادی که لندینگ پیج شما را دیده‌اند به مشتری‌های شما تبدیل شده‌اند. به این درصد «نرخ تبدیل» یا همان «conversion rate» می‌گویند. اگر بخواهیم دقیق‌تر بگوییم، شما در صفحه لندینگ پیج‌تان باید یک فراخوان عمل یا کال تو اکشن (call to action) مشخص و واضح داشته باشید؛ مثلا از بیننده‌ها بخواهید محصولی را بخرند یا اطلاعات‌شان را در یک فرم وارد کنند (تا با اطلاعات همین فرم بعدا محصولات‌تان را به آن‌‌ها بفروشید😉) یا هر هدف دیگری که از ساختن این صفحه دارید. مهم است بدانید چند درصد از کسانی که صفحه فرود را دیده‌اند، عملکرد مد نظر شما را انجام داده‌اند و به اصطلاح «تبدیل» شده‌اند. لندینگ پیج شما اگر گام آخر بیننده برای خرید محصول یا خدمات‌تان هم نباشد، اولین و شاید مهم‌ترین گام‌ در مسیر تبدیل شدن بیننده به مشتری است.

قیف فروش و تبدیل بیننده به مشتری با تبلیغات

صفحه فرود، مرحله اول «قیف فروش» شماست؛ همه مشتری‌های شما باید مسیری به اسم قیف فروش را طی کنند تا ابتدا با برند و خدمات شما آشنا شوند تا بعد با محتوای خوب، آن‌ها را به خرید علاقه‌مند کرده و به نقطه‌ای برسانید که برای خرید محصول‌ تصمیم بگیرند! تازه در این مرحله هم نباید آن‌ها را رها کنید. چون می‌خواهید در آینده باز هم محصولات‌تان را به آن‌ها بفروشید و و حتی کاری کنید که دوستان‌شان هم به خرید از شما تشویق کنند.

هرچه تعداد کسانی که در لندینگ پیج شما کانورت می‌شوند بیشتر شود، تعداد مشتری نهایی شما هم به همان نسبت بیشتر می‌شود. این را بدانید که «تهش همه چیز کانورژن ریته»! پس مهمتر از فروش و درآمد بیشتر از طریق تبلیغات، باید بدانید چطور نرخ تبدیل بالاتری داشته باشید.

چطور صفحه فرودی بسازیم که نرخ تبدیل بالاتری داشته باشد؟

همان‌طور که اول مقاله گفتیم صفحه فرود همان جایی است که از طریق آن ببینده‌ها با تبلیغات و… وارد سایت ما می‌شوند. این صفحه می‌تواند هوم پیج سایت‌، یکی از صفحه‌های داخلی آن و یا صفحه‌ای جداگانه باشد که برای کسانی که از یک تبلیغ خاص وارد می‌شوند طراحی و بهینه‌سازی شده است (معمولا مورد آخر گزینه مناسب‌تری است).

لندینگ پیج اختصاصی و بهینه‌‌شده برای هر تبلیغی نرخ تبدیل را بالا می‌برد

برای اینکه نرخ تبدیل بیشتری داشته باشیم باید همه چیز را برای کسانی که از طریق تبلیغ‌ وارد سایت می‌شوند آماده کرده باشیم؛
مثلا اگر من به عنوان یک کاربر از تبلیغ ثبت‌نام یک کلاس پیانو وارد سایت آموزشگاه موسیقی بشوم، دوست دارم خیلی سریع و راحت بتوانم درباره زمان کلاس، استاد آن و اینکه چرا کلاس مناسبی برای من است اطلاعات داشته باشم و بعد اگر خواستم خیلی راحت و سریع از همان‌جا ثبت‌نام را انجام بدهم. اگر این آموزشگاه موسیقی من را به جای یک لندینگ پیج اختصاصی که برای این کلاس پیانو طراحی شده به خانه سایتش ببرد که مجبور باشم بین خبرهای دستاوردهای آموزشگاه و کلاس‌های تنبک و فلوت و گیتار و آواز بگردم تا شاید بتونم بالاخره مطلب مربوط به کلاس پیانو را پیدا کنم، طبیعتا حوصله‌ام سر می‌رود و سریع صفحه را می‌بندم.
اگر این کلاس برایم مهم باشد، سرچ می‌کنم و در نهایت در آموزشگاه دیگری که خیلی سریع و ساده و راحت کلاسش را معرفی کرده ثبت‌نام می‌کنم. اینطوری کل بودجه تبلیغاتی با یک لندینگ پیج اشتباه و بهینه‌سازی نشده دور‌ریز می‌شود.

لندینگ پیج اختصاصی و بهینه‌شده از چه اجزایی تشکیل می‌شود؟

اگر بخواهیم خیلی خلاصه به این سوال جواب بدهیم، لندینگ پیج بهینه و کارآمد صفحه‌ای است که از طرحی مناسب و محتوایی خوب تشکیل شده باشد:
طراحی خوب و مناسبی باید بتواند فضایی ایجاد می‌کند تا کاربر به ما اعتماد کند و از دید او ارزش این را داشته باشیم که محتوای صفحه‌مان را با دقت بیشتری بررسی کند. به علاوه تکنولوژی‌های پیشرفته ساخت وب‌سایت اینجا به کار می‌آید که صفحه سریع لود شود و…. چون هیچ کاربری حوصله ندارد 20 ثانیه صبر کند تا صفحه وب‌سایت شما که با تکنولوژی‌های قدیمی ساخته شده لود شود که تازه ببیند داخل آن چه خبر است!

محتوای صفحه نیز باید بر اساس خواسته‌های کاربر تنظیم شود و بتواند اعتماد او را به دست آورد. کاربر باید ما را قابل اعتماد و حرفه‌ای ببیند و احساس کند که خرید از ما خیلی سریع و و راحت است. اگر نظر کسانی را که از ما خرید کردند و راضی بودند را هم به او نشان دهیم که خیلی عالی می‌شود، چون کاربر می‌فهمد ما یک برند محبوب و دوست‌داشتنی بین مشتری‌هایمان هستیم. با این روش خیلی راحت‌تر به ما اعتماد کرده و از ما خرید می‌کنند.
هدف از همه این تلاش‌ها این است که خیال مشتری را راحت کنیم تا خیلی سریع کارتش را بکشد و ما پولدار شویم!🤑

امیدوارم با خواندن این مطلب به اهمیت ساخت لندینگ پیج‌های اختصاصی برای گروه‌های متفاوت مشتری‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی مختلف‌تان پی برده باشید. بعد از اینکه لندینگ پیج‌تان آماده و تاثیر تبلیغات‌تان چند برابر شد، بهتر می‌توانید تصمیم بگیرید که چه تبلیغ‌هایی برایتان سودآور است و کدام یک از آن‌ها دیگر کارایی ندارد و باید آن‌ها را کنار بگذارید. در مقاله‌های بعدی وبلاگ‌مان نیز مطلبی جداگانه و مفصل درباره‌ی اینکه چطور یک لندینگ پیج موفق بسازیم برایتان می‌گذاریم تا راه رسیدن به این هدف را برای شما هموارتر کند.

ما می‌توانیم به شما کمک کنیم

 ما می‌دانیم به اجرا درآوردن تمام حرف‌هایی که زدیم می‌تواند برای کسب‌و‌کار‌ها خیلی سخت به نظر برسد، اما نگران نباشید چون ما کنار شما هستیم.
اصلا هدف ما از ساخت لندیک این بود که شما با کمک‌ آن بتوانید خیلی ساده‌تر، بدون نیاز به اینکه دانش برنامه‌نویسی خاصی داشته باشید، لندینگ پیج‌های عالی با نرخ تبدیل بالا طراحی کنید. حتی اگر دانش طراحی هم ندارید از قالب‌های آماده‌ی لندیک استفاده کنید و تنها با چند کلیک لندینگ پیج‌هایی با نرخ تبدیل بالا برای خودتان بسازید.
اگر حوصله این کارها را هم نداشتید، بچه‌های تیم لندیک از طراحی صفحه و بهینه‌سازی آن گرفته تا محتوای داخلش را برایتان انجام می‌دهند. کافی است با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

۸۸۷۳ ۰۷۶۴

در نهایت اگر هنوز نمی‌دانید ابزار لندیک دقیقا چیست و چطور می‌تواند به شما کمک کند می‌توانید با کلیک روی این قسمت سوال‌هایتان را از ما بپرسید، یا همین حالا رایگان ثبت نام کنید و نحوه کار سرویس را به سادگی امتحان کنید.

بررسی نقاط قوت و ضعف لندینگ پیج گردهمایی یلداسامیت

برای ساخت لندینگ پیج موفق توجه به جزئیات آن بسیار حیاتی است. چون با افزایش نرخ تبدیل، بازدهی تلاش تبلیغاتی شما را چند برابر می‌کند و از آن مهمتر، نشان‌دهنده‌ی احترام به مخاطب شماست. در این مقاله قصد داریم لندینگ پیج گردهمایی یلداسامیت را بررسی کنیم:

ابتدا نگاهی به تصویر این صفحه فرود بیندازید تا بعد از آن در ادامه‌ نقد و بررسی آن را مشاهده کنید:

یلداسامیت
گردهمایی یلداسامیت
لندینگ پیج یلدا سامیت

نقاط قوت لندینگ پیج گردهمایی یلداسامیت:

 • کاربر با مشاهده‌ی عنوان تصویر بالای صفحه، از همان ابتدا متوجه‌ می‌شود موضوع مورد بحث در این صفحه فرود چیست.
 • در بخش اول، توضیحات کامل درباره این گردهمایی و هدف از برگزاری آن، کاربر را به ثبت‌نام و شرکت در آن تشویق می‌کند.
 • از فضای ویدیو معرفی رویداد در بخش اول به خوبی استفاده شده است. در این ویدیو کاربر با دیدن نحوه برگزاری گردهمایی در سال‌های گذشته و چهره‌های مشهور استارت‌آپی، می‌داند با شرکت در همایش چه چیز دریافت می‌کند.
 • در ادامه، بخش‌های «کافه سرمایه شنبه»، «کمپین مبارز مثل ما» و «نمایشگاه یلداسامیت» نیز اطلاعات جامع و کاملی درباره‌ی جزئیات بیشتر رویداد به کاربر می‌دهد.
 • ۳ ویدیو از چهره‌های مشهور استارت‌آپی در بخش «کمپین مبارز مثل ما»، حس اعتبار آن را به کاربر القا می‌کند.
 • در ادامه، ۳ گزارش تصویری از سال‌های گذشته اهمیت رویداد و اعتبار آن را به کاربر منتقل می‌کند. با ورود به هر یک از آن‌ها، دکمه فراخوان «ثبت‌نام کنید» برای گردهمایی ۹۸ در هدر همچنان همراه کاربر است تا حتی هنگام مشاهده‌ی گالری تصاویر سال‌های گذشته، ثبت‌نام امسال را از دست ندهد.

ـ به نظر می‌رسد افزودن دکمه‌‌ فراخوان ثبت‌نام یلدای ۹۸ در انتهای صفحه‌ی تصاویر سال‌های گذشته، می‌توانست دسترسی کاربر به شرکت در گردهمایی را بیشتر کند.

مواردی که نیاز به A/B تست دارد:

 • به‌طور کلی این صفحه از کاربر عملکردهای متفاوت می‌خواهد. اگرچه همگی بخش‌های مختلف یک رویداد هستند اما هر یک پیام‌ متفاوتی به کاربر می‌دهند و از او عمل جدیدی می‌خواهند. همچنین اطلاعات صفحه را بیش از حد زیاد می‌کنند: ۴ بخش «ثبت‌نام» در گردهمایی یلدا، «شرکت کنید» در کافه سرمایه شنبه، «ویدیوهای بیشتر» برای کمپین مبارز مثل ما و «رزرو کنید» برای نمایشگاه یلداسامیت پشت هم و بدون فاصله کاربر را با حجم زیاد اطلاعات مواجه کرده و او را سردرگم می‌کند. 

ـ می‌توان برای هر کدام از این موارد، صفحه‌ای جداگانه با یک هدف مشخص تهیه کرد تا کاربر را با توجه به خواسته‌اش هدایت کند.

و اما نکات منفی این صفحه:

 • طولانی بودن صفحه با حجم زیاد اطلاعات در صفحه موبایل کاربر را خسته می‌کند. به طوری که کاربر باید حداقل ۱۰ بار صفحه را اسکرول کند تا به انتهای آن برسد! پیشنهادی ساده برای برطرف کردن این مشکل:

ـ می‌توان ‌به‌جای استفاده از سه ویدیو در صفحه و یا ارائه‌ی گزارش تصویری سه سال گذشته، در نمای موبایل تنها یکی از آن‌ها را انتخاب و منتشر کرد و با افزودن یک دکمه و لینک‌ به صفحات دیگر این امکان را به کاربر داد تا اطلاعات بیشتر را در صفحه‌ای دیگر ببیند.

 • عکس «حامیان یلدا ۹۸» در انتهای صفحه در دسکتاپ خیلی بزرگ و در موبایل آن‌قدرکوچک است که اسم‌ها و لوگوها به سختی خوانده می‌شوند.

ـ به جای عکس می‌توان از المان‌های ریسپانسیو استفاده کرد.

- طراحی دو Artwork مختلف برای دسکتاپ و موبایل می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

 • بر اساس ارزیابی gtmetrix.com، حجم صفحه ۴.۶ مگابایت و زمان لود آن ۶.۵ ثانیه است. این زمان برای این حجم زیاد نیست اما به طور کلی ۶ ثانیه زمان زیادی برای لود شدن لندینگ پیج است که کاربر را خسته می‌کند و میزان Bounce rate را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد.

ـ حجم عکس‌های صفحه باید کم شود. برای مثال عکس کاور در ویدیوی اول ۸۳۳.۲K حجم دارد. ابعاد .۲۵۰۰× ۱۴۰۶ این عکس می‌تواند کمتر شود.

ـ تصاویر و المان‌های تکراری صفحه در مرورگر کاربر کش (cache) شود.

ـ اجرای کدهای Javascript در منابع صفحه تا لود شدن کامل تمام المان‌های صفحه تعویق انداخته شود.

ـ بیش از ۳۴ request HTTP وجود دارد که ۲۲تای آن فایل Javascript خارجی و ۱۲تای دیگر CSS است. تعداد این موارد را می‌توان با ابزارهای ماژول باندلر مثل وب‌پک کاهش داد.

ـ می‌توان فایل‌های Javascript و CSS را Minify کرد تا حجم کمتری داشته باشند.

صبا عرب در

تعداد کاربران لندیک از ۱۰۰۰ گذشت

ما معتقدیم که بخش مهمی از هویت  یک کسب و کار موفق را مشتریان آن می‌سازند. 

بسیار مفتخریم که با گذشت نه ماه از اولین روزی که در مسیر تولید لندیک قدم گذاشتیم، روز‌به‌روز به تعداد کاربران‌مان افزوده می‌شود.

بعد از خبر اولین فروش لندیک، حالا با خبر همراهی بیش از هزار کاربر می‌توانیم با قلبی گرم و امیدوار به استقبال آخرین فصل سال برویم و برای یک سالگی لندیک آماده شویم.

اگر هنوز در لندیک ثبت نام نکرده‌اید زودتر دست به کار شوید و به کمک ابزار Drag & Drop آن به رایگان لندینگ پیج بسازید.

نرگس قدیرلی در

بار سنگین ترافیک شب یلدا را به سرورهای لندیک بسپارید!

با نزدیک شدن یلدا بازار کمپین‌های دیجیتال، تخفیف و فروش ویژه داغ‌ است. فرصت خوبی است که با ساخت لندینگ‌ پیج‌هایتان در لندیک، به استقبال روزهای شلوغ و پربازدید پیش رو بروید. سرورهای لندیک می‌توانند بالای ۱۰۰ میلیون بازدید در روز را پاسخگو باشند. علاوه‌ بر این در این ایام هم مثل همیشه ترافیک شما در لندیک رایگان است.

زودتر دست به کار شوید، سری به لندیک بزنید و با ثبت نام در آن به مناسبت یلدا یک لندینگ پیج رایگان هدیه بگیرید.

فراموش نکنید که تیم پشتیبانی ما همیشه در دسترس است و هر زمان که نیاز به کمک داشته باشید شما را در مسیر طراحی صفحه فرود دلخواهتان همراهی می‌کند. 

نرگس قدیرلی در

نقاط قوت و ضعف لندینگ پیج کمپین یلدا همراه اول

برای افزایش نرخ تبدیل از طریق لندینگ پیج، هر قسمت از آن باید با دقت و توجه زیاد ساخته شود. یک روش مفید برای ساخت لندینگ پیج موفق، بررسی نقاط قوت و ضعف سایر لندینگ‌پیج‌هاست. از آنجا که هر ساله تعداد بسیار زیادی کمپین و لندینگ پیج به مناسبت شب یلدا ساخته می‌شود ، تصمیم گرفتیم روند بررسی لندینگ پیج‌ها را از یلدا شروع کنیم. قصد داریم طی چند پست ویژگی‌های تعدادی لندینگ پیج کمپین یلدا از شرکت‌های مختلف را به شما نشان دهیم تا بتوانید از آن‌ها برای ساخت لندینگ پیج خود ایده بگیرید. روش ما برای بررسی این لندینگ پیج‌ها به این صورت است که ابتدا نقاط قوت آن را نشان می‌دهیم، بعد نکات منفی را که به نظر می‌رسد نیاز به A/B تست دارد متذکر می‌شویم و برای بهبود آن پیشنهاد می‌دهیم. در انتها به مشکلات اساسی و بنیادی صفحه اشاره می‌کنیم.

اولین لندینگ پیجی که می‌خواهیم بررسی کنیم، مربوط به کمپین یلدای همراه اول در سال ۹۷ است:

لندینگ پیج کمپین یلدا همراه اول

نکات مثبتی که در این صفحه به چشم می‌خورد:

 • صفحه خیلی نرم و روان ریسپانسیو (responsive) است.
 • استفاده‌ی به‌جا از المان‌های یلدا و ترکیب خوب آن با رنگ آبی و نارنجی همراه اول نظر کاربر را جلب می‌کند.
 • نمایش زمان باقی‌مانده‌ از جشنواره در بالای صفحه احساس محدودیت زمانی را به کاربر القا کرده و آن‌ها تشویق می‌شوند هرچه زودتر خرید را انجام دهند.

 موارد که بهتر است A/B تست شود:

 • لوگوی همراه اول در گوشه‌ی صفحه لینک دارد. لینک داشتن یا نداشتن لوگو در لندینگ پیج یلدا باید A/B تست شود.
 • شاید بهتر بود به جای عنوان دکمه‌ فراخوان «مشاهده بیشتر» زیر ۳ آیتم اصلی، از عبارت‌های مرتبط با جشنواره یلدا مثل «خرید و شرکت در قرعه‌کشی» استفاده می‌شد.
 • در این لندینگ پیج به کاربر هفت پیشنهاد متفاوت داده شده است که او را گیج و سردرگم می‌کند.
 • تعداد گزینه‌های کمتر امکان افزایش نرخ تبدیل را افزایش می‌دهد.
 • لینک به سوشال مدیاها در فوتر (footer) حواس کاربر را پرت می‌کند. حواسمان باشد که هدف از کمپین، فروش بیشتر به مناسبت یلداست نه گرفتن لایک و فالوور.
 • بر اساس ارزیابی gtmetrix، حجم این صفحه ۶۵۷ کیلوبایت است اما زمان لود آن ۵ ثانیه طول می‌کشد. می‌توان با روش‌های مختلف، این زمان را کمتر کرد؛ استفاده از CDN در لایه‌های سرور می‌تواند زمان لود صفحه را کمتر کند.

شما هم نگاهی به این صفحه بیندازید. با مواردی که گفتیم موافقید؟ اگر پیشنهاد بهتری برای بهبود این صفحه دارید در کامنت با ما در میان بگذارید.

صبا عرب در

چگونه با باندل‌ تخفیف‌دار فروش خود را افزایش دهیم؟

حتما تا به حال با لندینگ پیج‌هایی که برای فروش پکیج محصولات طراحی شده‌اند مواجه شده‌اید. یکی از گزینه‌های فروش که سود زیادی روانه جیب فروشندگان می‌کند و در عین‌حال برای مشتریان هم مطلوب است، فروش محصولات به شکل باندل‌‌های تخفیف‌دار است. فروشندگان در بعضی از ایام سال محصولات‌شان را به شکل پکیج به مشتریان ارائه می‌کنند. در فضای دیجیتال، یکی از بهترین راه‌ها برای فروش باندل‌های تخفیف‌دار معرفی آن‌ها از طریق لندینگ پیج است. برای مثال در اواخر ماه شهریور که به بهانه شروع مدارس بازار فروش لوازم التحریر داغ است، بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند لوازم التحریر مورد نیازشان را یک‌جا و به شکل باندل و پکیج تخفیف‌دار تهیه کنند. این باندل‌ها معمولا از طریق لندینگ پیج‌های هدفمند به مشتریان معرفی می‌شوند و مجموعه‌ای از محصولات یا خدماتی هستند که در مناسبت‌‌های مختلف به شکل پکیج برای فروش عرضه می‌شوند.

معمولا تهیه‌ی این پکیج‌ها کم هزینه‌تر از خرید جداگانه‌ی محصولاتی است که در آن‌ها ارائه شده است. این استراتژی بازاریابی، خرید راحت چند محصول مشابه از یک شرکت را تسهیل می‌کند و به فروشندگان کمک می‌کند تا فروش‌شان را افزایش دهند. در ادامه با پیچ‌ و خم‌های مسیر ارائه‌ی یک باندل پرفروش آشنا می‌شویم:  

باندل‌ها به چه شکلی ارائه می‌شوند؟

باندل‌ها می‌توانند اشکال مختلفی داشته باشند. ممکن است امکان خرید جداگانه محصولات ارائه شده در یک باندل وجود نداشته باشد و یا این امکان فراهم باشد اما در باندل با مبلغ کمتر و همراه با تخفیف ارائه شده‌ باشند.

چگونه با باندل تخفیف‌دار به سود بیشتری می‌رسیم؟

عرضه محصولات به شکل باندل تخفیف‌دار، یک فرصت طلایی برای فروشندگان است تا مقدار متوسط سفارش را افزایش دهند. اما مزیت اصلی این نوع از فروش چیست؟ در ادامه به چند مورد اشاره خواهیم کرد:

۱- افزایش فروش با کاهش فشار ذهنی خریدار

زمانی‌که محصولات و خدمات به شکل باندل ارائه می‌شوند تفکیک قیمت‌ هر یک از اجزای این باندل در نگاه اول دشوار است. تصور کنید که یک هتل هر اتاق خود را با قیمت شبی ۲۴۰ هزار تومان اجاره دهد و برای استفاده از هر بطری آبی که در یخچال اتاق قرار داده است ۱۰ هزار تومان بگیرد. در چنین موقعیتی اگر هتل همان اتاق را با قیمت ۲۵۰ هزار تومان در اختیار مردم قرار دهد ولی مبلغی بابت آب دریافت نکند، مشتریان بیشتر احساس رضایت خواهند کرد. 

به طور کلی اگر مبلغ یک محصول کوچک و جانبی به همراه قیمت کالای اصلی دریافت شود،‌ موجب حساسیت مشتری نمی‌شود. زمانی‌که قیمت شفاف نیست مشتری کمتر مردد می‌شود و با اطمینان خاطر بیشتری خرید می‌کند. برای مثال زمانی‌که خریدار یک خودروی لوکس می‌خرد نمی‌داند که چه مقدار از آن مبلغ متعلق به روکش چرم خودرو و چه مقدار برای سیستم صوتی آن است. باید بدانید که این مساله با کاهش فشار ذهنی خریدار، احتمال خرید را افزایش می‌دهد.

۲- کاهش هزینه ارسال به ازای هر محصول

همه می‌دانیم که در زمان خرید آنلاین یک محصول، باید مبلغی هم برای ارسال آن پرداخته شود. در صورتی که محصول خریداری شده ارزان و کم قیمت باشد کسی که هزینه ارسال را می‌پردازد متحمل ضرر می‌شود. زیرا در برخی موارد هزینه ارسال از مبلغ خود محصول بیش‌تر است. با فروش محصولات به شکل باندل می‌توانید علاوه بر فروش محصولات بیشتر، هزینه بسته بندی و ارسال را کاهش دهید.

چگونه باندل تخفیف‌داری بسازیم که فروش‌مان را افزایش دهد؟

یکی از روش‌های پیشنهادی، اشاره به ارزش اصلی باندل و سودی است که به دلیل تخفیف نصیب مشتریان می‌شود. می‌توانید بر مزایای خرید محصولات به شکل باندل تاکید کنید. برای مثال به این مساله اشاره کنید که مشتریان با خرید محصولات به صورت پکیج در زمان صرفه جویی می‌کنند و سریع‌تر و ساده‌تر کالاهای مورد نیازشان را تهیه می‌کنند.

برای ساخت یک باندل تخفیف‌دار کارآمد باید از ترکیب محصولاتی استفاده کنید که برای مشتریان جذاب باشد و تمایل آن‌ها را برای خرید افزایش دهد. می‌توانید محصولاتی را که فروش کمتری دارند در ایام مختلف سال و در مناسبت‌ها به صورت باندل تخفیف‌دار ارائه کنید و یا آن‌ها را به همراه محصولات پر فروش باندل کنید و از این طریق فروش‌تان را افزایش دهید.

همیشه به یاد داشته باشید که باندل شما باید با توجه به موقعیت و براساس نیازهای مشتریان در آن ایام از سال آماده شود. برای مثال یلدا یکی از بهترین مناسبت‌های سال برای ارائه‌ی باندل تخفیف‌دار محصولات است. در این ایام از سال تعداد کمپین‌های دیجیتال و همچنین فروش ویژه‌ی فروشگاه‌های آنلاین به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد و در نتیجه فرصت خوبی است که با ارائه محصولات به شکل باندل فروش بیشتری داشته باشید.

چند نکته مهم در مورد طراحی باندل تخفیف‌دار

در بعضی موارد می‌توانید به جای ارائه‌ی بسته‌های از پیش‌ ساخته شده، مشتریان را ترغیب به انتخاب لوازم جانبی برای بسته‌های پایه کنید و از این طریق مقدار متوسط سفارش را افزایش دهید. به عنوان مثال، اگر شما چند لوازم آرایشی را در یک باندل قرار داده‌اید، می‌توانید به خریداران اجازه دهید که در صورت نیاز چند محصول دیگر نیز به این باندل اضافه کنند. علاوه بر این استفاده از یک لندینگ پیج‌ هدفمند برای باندل و پکیج محصولات دارای تخفیف می‌تواند فروش شما را افزایش دهد.

فراموش نکنید که  می‌توانید برای هر کدام از باندل‌ها یک لندینگ پیج بسازید. یک لندینگ پیج کارآمد و موفق باید بخش‌هایی همچون عنوان، تصویر، توضیحات و دکمه Call To Action داشته باشد. علاوه بر این ضروری است که احساس نیاز به آن محصولات و ضرورت تهیه‌ی آن‌ها را به مشتریان القا کنید. می‌توانید به ارزش و مزیت خاص بسته‌ی پیشنهادی‌تان اشاره کنید تا انگیزه‌ی آن‌ها را برای خرید افزایش دهید.

در نهایت به یاد داشته باشید که نباید به همراه یک محصول گران قیمت، یک محصول ارزان و بی‌اهمیت ارائه کنید. اگر محصولات را به درستی دسته بندی نکنید مشتریان متوجه اهمیت و ارزش باندل شما نمی‌شوند و حتی ممکن است کالای با کیفیت و گران قیمت شما در نگاه آن‌ها بی‌ارزش جلوه کند.

ارائه‌ی محصولات به شکل باندل‌ها‌ی تخفیف‌دار یک معامله دو سر سود است که هم فروشنده و هم خریدار از آن نفع می‌برند. با این حال برای اینکه در شلوغی بازار صدای شما به گوش مشتریان‌تان برسد، باید محصولات‌تان را به شکل هدفمند، با توجه به نیاز مخاطبان و از طریق یک لندینگ پیج مناسب به آن‌ها معرفی کنید.

نرگس قدیرلی در

طعم شیرین اولین فروش‌مان را چشیدیم

چیزی از افزودن امکان خرید اعتبار برای انتشار لندینگ پیج نگذشته بود که اولین خرید لندینگ پیج در لندیک ثبت شد. تجربه‌ی شیرین اولین فروش لندیک برای تیم ما شروعی است به سمت پیشرفت‌های بیشتر و قدم به قدم کامل‌ترشدن همراه با شما؛ شما که همراه همیشگی لندیک بودید، ما را لحظه به لحظه دنبال کردید و پشتیبان ما بودید. منتظر نظرهای سازنده‌ی شما هستیم تا با هم بهترین‌ها را بسازیم.

صبا عرب در

به مناسبت یلدا یک لندینگ پیج رایگان هدیه بگیرید!

یلدا نزدیک است. به همین مناسبت، از امروز با ثبت نام در لندیک، یک لندینگ پیج رایگان به کاربران جدید هدیه می‌شود.

فراموش نکنید که هر زمان درباره‌ی لندیک و نحوه‌ی ساخت صفحه فرود سوالی داشتید، می‌توانید از تیم پشتیابی ما کمک بگیرید.

همین حالا دست به کار شوید و ساخت لندینگ پیج‌تان را به رایگان شروع کنید.

نرگس قدیرلی در

امکان خرید اعتبار برای انتشار لندینگ پیج فراهم شد

باز هم یک خبر خوب دیگر از راه رسید. از این به بعد می‌توانید به راحتی با خرید اعتبار لندینگ پیج خود را انتشار دهید. البته همچنان ساخت هر تعداد لندینگ پیج در لندیک کاملا رایگان است و فقط از این به بعد برای انتشار آن باید از لندیک اعتبار بخرید. حالا ببینیم خرید لندینگ پیج از لندیک به چه صورت است؟

برای این کار تنها کافی است وارد پروفایل‌تان ‌شوید، بعد از ساختن لندینگ پیج خود با کلیک روی نمایشگر میزان اعتبار گزینه‌ی خرید اعتبار را بزنید. اگر به تعداد بیشتری لندینگ پیج برای انتشار نیاز دارید و خرید یک اعتبار برایتان کافی نیست، می‌توانید با تماس با تیم لندیک از پیشنهادهای ویژه‌ی ما بهره‌مند شوید. راستی می‌توانید کدهای تخفیف‌تان را که به شکل‌های مختلف از لندیک دریافت می‌کنید، در این قسمت اعمال کنید.

این هم یک تغییر جدید در لندیک. منتظر خبرهای بعدی ما باشید.

صبا عرب در

افزوده شدن چند امکان جدید به تنظیمات بلاک‌ها

تا پیش از این در بخش تنظیمات بلاک امکان تغییر تصویر پس‌زمینه، حذف و جابجایی بلاک وجود داشت. از امروز در کنار این امکانات، می‌توانید موقعیت تصویر پس‌زمینه را هم تغییر دهید. تصویر شما می‌تواند معمولی، کاشی‌وار، با پوشش کامل و یا به صورت نمایش کامل باشد.

علاوه بر این امکان تغییر رنگ پس‌زمینه‌ی بلاک‌ها را نیز دارید. 

اگر فکر کردید پیشرفت‌های بخش بلاک به همین‌جا ختم می‌شود، کاملا در اشتباه هستید. دو امکان جدید دیگر هم برای شما فراهم شده است. اگر اندازه‌ی بلاکتان را دوست ندارید می‌توانید با کمک موس و کلیک بر روی خط حاشیه‌ی بلاک،‌ ارتفاع آن را تغییر دهید.

ما حتی در بخش بلاک‌ها یک جعبه‌ی خالی هم برایتان در نظر گرفته‌ایم تا آن را با هرچه که دوست دارید پر کنید. گزینه‌ی تازه‌ای به این بخش افزوده شده است که یک بلاک خالی در اختیارتان قرار می‌دهد. شما با این گزینه خالق مطلق بلاکتان خواهید بود و می‌توانید این بلاک‌ خالی را به سلیقه‌ی خودتان طراحی کنید.

همین حالا دست به کار شوید، سری به لندیک بزنید و طعم دلچسب خلق کردن و آفریدن را بچشید.

نرگس قدیرلی در

امکان Undo و Redo به ادیتور لندیک اضافه شد

لندیک روز به روز بزرگ‌تر می‌شود و ما از رشد فرزندمان که حالا بیش‌ از ۷۵۰ عضو دارد بسیار خوشحالیم. بعد از خبر امکان افزودن کد JS به لندینگ‌ پیج حالا خبر افزوده شدن دو گزینه‌ی تازه را داریم که به شما در ویرایش لندینگ‌ پیج کمک می‌کند. 

آیا تا به حال پیش آمده است که عنوان، پاراگراف و یا تصویری که به صفحه افزوده‌اید را دوست نداشته باشید و بخواهید آن‌ را تغییر دهید؟

از امروز می‌توانید در صفحه‌‌‌‌ی ویرایش، از گزینه‌‌های Undo و Redo استفاده کنید. حتما با این دو گزینه آشنا هستید. شما با کمک گزینه‌‌‌ی Undo به راحتی عملکرد قبلی خود در صفحه را لغو می‌کنید و با Redo آنچه را که حذف کرده‌اید دوباره به صفحه باز می‌گردانید. این قابلیت، در کنار سایر امکانات لندیک مانند امکان جابجایی و تغییر ابعاد المان‌های روی صفحه، کار شما را در ساخت و ویرایش لندینگ‌ پیج ساده‌تر می‌کند.

حالا در لندیک با هر قدمی که رو به جلو برمی‌دارید، می‌توانید با خیال راحت یک قدم هم به عقب بازگردید، نگاهی به کار خود داشته باشید و دوباره برای قدم بعدی خود تصمیم بگیرید.

نرگس قدیرلی در

معرفی ۵ قالب لندینگ‌ پیج

تا امروز تلاش کردیم هر ماه چند قالب لندینگ پیج جدید و مناسبتی به لندیک اضافه کنیم. همان‌طور که همیشه گفته‌ایم، استفاده از این قالب‌ها رایگان است و شما با ابزار ادیتور لندیک می‌توانید آن‌ها را با توجه به نیازتان تغییر دهید. علاوه بر این، بیش از ۱۰۰ بلاک آماده طراحی کردیم که از طریق گزینه‌ی تنظیمات بلاک، می‌توانید آن‌ها را ویرایش کنید. 

در ادامه چند نمونه از قالب‌های آماده را به شما معرفی می‌کنیم:

لندینگ‌ پیج جذب مشتری

هدر این لندینگ پیجکه با هدف جذب مشتری طراحی شده است، به معرفی شرکت می‌پردازد. پس ازآن، بلاکی برای معرفی خدمات وجود دارد و در ادامه توضیحات بیشتری از کار شرکت ارائه کرده است. در نهایت بخشی هم برای نظرات مشتریان در نظر گرفته شده است.

این لندینگ پیج هم برای جذب مشتری مناسب است و با فرض اینکه شما کتابی برای ارائه به مخاطبان دارید طراحی شده است. در یک بلاک فصل‌های مختلف کتاب معرفی شده است و بخشی هم برای نظرات مشتریان وجود دارد. فراموش نکنید که می‌توانید هر بخش از این لندینگ‌ پیج را تغییر دهید و با توجه به نیازتان از آن استفاده کنید.

لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن

همانطور که می‌بینید این صفحه‌ی فرود که برای دانلود اپلیکیشن است، ظاهر ساده و جذابی دارد. صفحات مختلف اپلیکیشن را نشان می‌دهد و حاوی توضیحاتی درباره‌ی ویژگی‌های اپ است. از همه مهم‌تر گزینه‌ای هم برای دریافت لینک دانلود در نظر گرفته شده است.

لندینگ‌ پیج معرفی رویداد

لندینگ‌ پیج بعدی، مناسب معرفی رویداد است. علی‌رغم ظاهر ساده‌ای که دارد می‌تواند بازدیدکننده را تحت تاثیر قرار دهد و رنگ سفید پس‌زمینه، زیبایی آن را افزایش داده است. علاوه بر این از گزینه‌ی تهیه‌ی بلیت غافل نشده و برای آشنایی بیشتر مخاطبان، بخشی را هم به معرفی میزبان اختصاص داده است.

لندینگ‌ پیج معرفی اشخاص

در هدر این لندینگ‌ پیج که مربوط به معرفی اشخاص است، جمله‌ی "به کسب و کار خود رونق دهید" قرار گرفته است که به جلب توجه مخاطب کمک می‌کند. پس از آن توضیحاتی درباره‌ی شخص ارائه شده است و به مزایای همکاری با او اشاره کرده است. علاوه بر این با معرفی شرکت‌های طرف قرارداد سعی کرده تا اعتبار خود را افزایش دهد و اعتماد بازدیدکنندگان را به دست آورد. مثل همیشه در انتها برخی از تجربه‌های مشتریان را نیز بیان کرده است.

حتما می‌دانید که برای طراحی صفحه‌ی فرود دلخواهتان علاوه بر استفاده از قالب‌ها و بلاک‌های آماده، می‌توانید از بلاک‌های خالی استفاده کنید و صفر تا صد آن را با سلیقه‌ی خودتان بسازید. اگر هنوز تجربه‌ی کار با لندیک را ندارید، همین حالا در آن ثبت نام کنید، از امکانات‌ رایگانش استفاده کنید و با نظراتتان به ما در بهبود آن کمک کنید.

نرگس قدیرلی در

تعداد کاربران لندیک از ۷۰۰ گذشت…

ما همیشه به رشد آهسته و پیوسته معتقد بودیم. از همان زمانی که اولین تلاش‌ها برای استودیو و حالا اولین محصول‌مان یعنی لندیک شکل گرفت. برایمان مهم است که تکیه‌گاه باشیم و گره از مشکلات باز کنیم. و حالا مگر می‌شود به همراهی تک‌تک شما ۷۰۰ نفر افتخار نکرد و دلگرم نبود!

تلاش همه‌ی ما بچه‌های لندیک این است که محصولی بسازیم که کاربرانش از اولین مواجهه با آن تا زمانی که واقعا به کارشان می‌آید عمیقا احترام را در همه‌ی اجزای آن ببینند و تجربه کنند. حالا ما در دل، نفسی عمیق می‌کشیم و با لبخندی از رضایت و امیدواری، پرتوان‌تر از قبل رو به جلو ادامه می‌دهیم.

مثل همیشه ساخت لندینگ‌ پیج در لندیک رایگان است و شما تنها در زمان انتشار پرداخت خواهید کرد. و همین حالا با ثبت‌نام در لندیک یک لندینگ‌پیج از ما هدیه بگیرید.

مسعود گروسیان در

معرفی ۴ قالب لندینگ‌ پیج

لندیک با ابزار مانیتورینگی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما در ساخت لندینگ پیج کمک می‌کند. در این مدت، قابلیت‌ها و امکانات کاربردی زیادی به لندیک اضافه شده است. یکی از مواردی که همواره در حال بروزرسانی است بخش قالب‌های لندینگ‌ پیج است. در همین راستا در این پست می‌خواهیم ۴ لندینگ‌ پیجی را که به تازگی به پنل لندیک اضافه شده است به شما معرفی کنیم.

لندینگ‌ پیج معرفی اشخاص

اولین قالبی که امروز به شما معرفی می‌کنیم مناسب ساخت لندینگ پیج معرفی اشخاص است. همان‌طور که می‌بینید در این صفحه‌ی فرود از بلاک‌های متنوعی استفاده شده است. در ابتدای صفحه در چند جمله مخاطب را با موضوع آشنا کرده است. پس از آن، یک بلاک به معرفی خدمات اختصاص دارد و حتی به فعالیت های انجام شده یا درحال انجام هم اشاره کرده است. علاوه بر این، گالری‌ای از نمونه‌ی کارها هم در صفحه قابل مشاهده است. در نهایت برای جلب اعتماد مخاطب بخشی هم برای نظرات مشتریان در نظر گرفته شده است.

لندینگ پیج معرفی اشخاص

این لندینگ‌ پیج هم مربوط به معرفی اشخاص است. در این قالب با یک طراحی متفاوت و جذاب از چندین بلاک کابردی استفاده شده است. با یک پس‌زمینه‌ی ساده به خوبی توجه مخاطب را به تصاویر، عنوان‌ها و متن‌ها جلب می‌کند. در اولین بخش به معرفی شخص و مهارت‌های او می‌پردازد و در ادامه نمونه کا‌رها قرار داده می‌شود و مثل همیشه یک بخش، به نظرات مشتریان اختصاص دارد.

لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن

لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن

برای ساخت لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن می‌توانید از این قالب استفاده کنید. در خصوص ویژگی‌های مثبت این لندینگ‌ پیج می‌توان به هدر متفاوت و زیبای آن، وجود یک بلاک برای ذکر ویژگی‌های اپ و ارائه‌ی توضیحات کاملی از مراحل کار اشاره کرد. مثل سایر لندینگ‌ پیج های دانلود اپلیکیشن، در این قالب هم بخش نظرات کاربران و دریافت لینک دانلود وجود دارد.

لندینگ‌ پیج معرفی رویداد

لندینگ پیج معرفی رویداد

در این قالب که موضوع آن، معرفی رویداد است، پس از معرفی برنامه، نظرات شرکت‌کنندگان بیان شده و بخشی هم برای خرید بلیط در نظر گرفته شده است. علاوه بر این برای آشنایی بیشتر مخاطبان، سخنرانان برنامه نیز معرفی شده‌اند.

به زودی قالب‌های  بیشتری به این مجموعه اضافه می‌شود. اما تا قبل از آن، برای آشنایی با قالب‌های موجود، سری به پنل لندیک بزنید و از امکانات آن برای ساخت صفحه‌ فرود استفاده کنید.

نرگس قدیرلی در

امکان افزودن کد JS به ادیتور لندیک اضافه شد

هنوز لبخند دیروزمان خشک نشده بود که نیما در گروه بچه‌های لندیک، سر و کله‌اش با هشتگ‌های معروفش release #feature# پیدا شد. حالا دیگر می‌توان به لندینگ‌پیج‌ها کد Javascript دلخواه‌تان مانند Google Analytics و Hotjar را اضافه کنید.

پنل لندیک | بخش تنظیمات لندینگ‌پیج

از امروز اگر به صفحه تنظیمات لندینگ‌پیج‌تان سر بزنید، جعبه‌ی افزودن کد را خواهید دید. این امکان برای خیلی از ما بازاریابان دیجیتال Digital Marketers و آژانس‌های تبلیغات دیجیتال Digital Ad Agencies اهمیت فراوانی دارد. ما می‌دانیم که شما هم مثل ما روزتان شب نمی‌شود اگر چند ساعتی در داشبورد گوگل آنالیتیکس، هات‌جر و ... وقت نگذرانید :)

پنل لندیک | بخش افزودن کد جاوا اسکریپت

روی دکمه افزودن کد JS که کلیک کنیم، صفحه‌ی بالا باز می‌شود و حالا می‌تونید کد JS مورد نظرتان را وارد کنید. هر کدی که اینجا وارد در نهایت بعد از اعتبارسنجی در تگ script در پایین کد لندینگ‌پیج‌تان اضافه می‌شود.

ما در لندیک می‌خواهیم فرایند ساخت صفحه فرود را آسان و اثربخش کنیم. صفحه‌ی مهمی که مقصد همه‌ی کمپین‌های تبلیغات دیجیتال است.

همین الان ساخت لندینگ‌پیج را در لندیک به رایگان شروع کنید.

مسعود گروسیان در

امکان افزودن و ویرایش عنوان اضافه شد

رسیدیم به وسط هفته و بچه‌های تیم فنی لندیک با آپدیتی کوچک، همه‌ی ما را حسابی خوشحال کردند. بله، از این به بعد در ادیتور لندیک می‌توانید به بلاک‌ها، عنوان اضافه کنید و ویژگی‌هایش را به دلخواه تنظیم کنید.

اضافه‌کردن عنوان شاید امکان کوچکی بود، اما از آنجاییکه حلقه‌ی امکانات پایه و اصلی لندیک را کامل کرد، شیرینی‌اش برایمان دوچندان شد.

ویرایشگر لندیک | بخش المان‌های گرافیکی-محتوایی

خبر خوب دیگر این‌ است که با کلیک روی هر عنوان می‌توانید ویژگی‌های آن مانند تگ H1 تا H6 (که در بهبود سئو SEO صفحات نقش پررنگی دارد)، نمایش بولد، ایتالیک یا زیرخط، اندازه فونت، جهت متن و نهایتا رنگ عنوان را تنظیم کنید.
حتما خاطرتان هست که تغییر ابعاد و یا محل قرارگیری هر المان روی صفحه هم به سادگی با امکان Drag&Drop فراهم شده‌است.

ویرایشگر لندیک | نمایش تنظیمات یک عنوان

امروز از لانچ نسخه بتای لندیک ۱۱۰ روز می‌گذرد و به تلاش تک‌ تک اعضای تیم‌مان و همراهی دوستان خوبی چون شما می‌بالیم.

همین حالا می‌توانید با کمک قالب‌های آماده و ادیتور لندیک، لندینگ‌پیج خودتان را بسازید. رایگان شروع کنید.

مسعود گروسیان در

۴ قالب لندینگ‌ پیج به پنل لندیک افزوده شد

یکی از مزایای استفاده از لندیک این است که با عضویت در آن می‌توانید از قالب‌های آماده‌ی لندینگ‌ پیج استفاده کنید. ما برای اهداف تجاری مختلف، قالب لندینگ پیج طراحی کرده‌ایم که می‌توانید آن ‌ها را با توجه به اهدافتان ویرایش کنید. در ادامه می‌خواهیم چهار نمونه از این قالب‌ها را به شما معرفی کنیم.

لندینگ‌ پیج معرفی رویداد

اگر برگزارکننده‌ی یک رویداد، کنفرانس یا همایش هستید، این لندینگ‌ پیج مناسب اهداف شما است. در اولین قسمت این قالب بر روی یک تصویر مناسب، عنوان، تاریخ و مکان رویداد قرار دارد. در ادامه علاوه بر معرفی برنامه، اعضای سخنرانان هم معرفی شده‌اند و برای آشنایی بیشتر مخاطبان، ویدئویی از دوره‌های قبل هم در دسترس است. علاوه بر این در یک بخش هم به تجربه‌های موفق گذشته و تعداد شرکت کنندگان اشاره شده است.

این لندینگ‌ پیج هم مانند قالب قبلی، مناسب معرفی رویداد است. همان‌طور که می‌بینید با یک هدر مینیمال شروع می‌شود و پس از معرفی برنامه و اشاره به نظرات شرکت‌کنندگان، بخشی از صفحه را به معرفی سخنرانان اختصاص می‌دهد. حتما به یاد دارید که  امکان تغییر رنگ و تصاویر هر صفحه وجود دارد و می‌توانید بر اساس سلیقه و نیازتان بخش‌های مختلف این قالب‌ها را تغییر دهید. 

لندینگ‌ پیج کمپین‌های مسابقه‌ای

یکی از انواع لندینگ‌ پیج‌های مناسب کمپین‌های مسابقه‌ای، لندینگ‌ پیجی است که با طراحی فانتزی و زیبا و با تصاویر جذاب، توجه بازدیدکننده‌ی صفحه را جلب کند. در این قالب لندینگ پیج کمپین مدنظر معرفی شده و علاوه بر بخش رتبه بندی بازی کنندگان، بخشی هم برای معرفی جوایز دارد.

لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن

این قالب لندینگ پیج برای دانلود اپلیکیشن طراحی شده است. در ابتدا، صفحه‌ی اول اپلیکیشن نشان داده می‌شود. در کنار معرفی اپ، تصاویری از صفحات مختلف آن و توضیحاتی درباره‌ی مراحل کار را مشاهده می‌کنید. بخشی هم به ویژگی‌های اپلیکیشن و از همه مهم‌تر، دریافت لینک دانلود آن اختصاص داده شده است.

فراموش نکنید که تیم پشتیبانی ما در لندیک همیشه در دسترس هستند و هر زمان که سوالی داشتید به شما در طراحی صفحه فرود دلخواهتان کمک می‌کنند. 

نرگس قدیرلی در

۱۴ بلاک جدید برای ساخت لندینگ پیج به لندیک اضافه شد

برای ساخت لندینگ پیج بعد از قالب ها، بلاک‌ ها مهمترین ابزار هستند. اگر قالب‌ها جان یک لندینگ پیج باشند، بلاک‌ها روح آن است. بلاک‌‌ها به ما کمک می‌کنند تا خیلی سریع ساختار طراحی لندینگ پیج را بسازیم و به یک نمای کلی برسیم. از این به بعد، باقی کار می‌شود افزودن تصاویر، رنگ‌ها و محتوای متنی که با ادیتور لندیک به سادگی قابل انجام است. به همین دلیل ما همزمان با طراحی قالب‌ها، به مرور بلاک‌های جدید و کاربردی هم به لندیک اضافه می‌کنیم. حالا بیایید با تعدادی از آخرین بلاک‌هایی که به لندیک اضافه‌ شده‌اند آشنا شویم.

شروع با بلاک هدر

این بلاک شروع لندینگ پیج شماست. لوگو، اسلوگان، عکس، فرم ثبت نام و …هم در این بلاک قرار می‌گیرند.

دو طرح جدید برای معرفی ویژگی و مزایا

از این بلاک برای توصیف ویژگی‌ها و مزایای محصول یا خدمات استفاده می‌شود.

ارائه‌ی بهتری از خدمات یا محصولات‌تان داشته باشید

از این بلاک می‌توانید برای توصیف و معرفی محصول و خدمات استفاده کنید.

نظرات مشتریان اهمیت دارند

 نظر مشتریان را می توانید در این بلاک نمایش دهید. حتما می‌دانید بلاک نظرات مشتریان چقدر در افزایش نرخ تبدیل یا Conversion Rate موثر است.

چند بلاک برای اعلام قیمت‌ها

برای نمایش قیمت محصولات یا خدمات‌تان می‌توانید از این بلاک استفاده کنید. به سادگی رنگ‌ها، متن‌ها و... را ویرایش کنید و به هدف کسب‌وکارتان یک قدم نزدیک‌تر شوید.

با معرفی افراد تیم‌تان قابل‌اعتمادتر از قبل باشید

برای معرفی تیم و گذاشتن عکس از این بلاک استفاده کنید. خیلی از استارت‌آپ‌ها یا اپلیکیشن‌ها علاقه‌مندند برای بیشتر نزدیک‌کردن کاربرانشان و افزایش حس اعتماد آن‌ها، تیم‌شان را معرفی کنند.

با بلاک فراخوان یا Call to Action تیر خلاص را بزنید

بلاک Call To Action در لندیک

هدف نهایی یک لندینگ پیج دعوت از کاربران به یک عمل مشخص مانند کلیک روی یک دکمه فراخوان است. حالا ممکن‌ است کاربر به صفحه‌ی دیگری هدایت کنیم یا از او بخواهیم اطلاعات یک فرم را تکمیل و برایمان ارسال کند. در پنل لندیک چیدمان‌های متنوعی از بلاک Call To Action وجود دارد که می‌توانید به رایگان از آن‌ها استفاده کنید.

همین الان ساخت لندینگ پیج یا صفحه فرودتان را در لندیک به رایگان شروع کنید.

سمانه زارع‌پور در

معرفی ۴ قالب لندینگ‌ پیج

کالا و خدمات شما برای معرفی به مخاطبان، نیاز به یک لباس مناسب دارد. لباسی که معرف ویژگی‌ها و مزایای کار شما باشد. در لندیک ما کمدی از لباس‌های متنوع و کارآمد را آماده کرده‌ایم تا بتوانید با توجه به نیازتان انتخاب مناسبی داشته باشید. قالب‌های آماده‌ی لندینگ‌ پیج همان لباس‌هایی هستند که بر تن محصول، خدمات و اهداف تجاری شما می‌نشیند. به همین بهانه امروز می‌خواهیم شما را با تعدادی از این قالب‌ها آشنا کنیم.

لندینگ‌ پیج تخفیف و فروش ویژه

این لندینگ‌ پیج، مناسب تخفیف و فروش ویژه است. در ابتدای صفحه در کنار یک تصویر از محصول و معرفی آن، به قیمت اصلی و میزان تخفیف اشاره شده و بخشی هم برای دریافت کد تخفیف درنظر گرفته شده است. علاوه بر این، در ادامه برای آشنایی بیشتر مخاطب، تصایر مختلفی از محصول قرار داده شده است.

این قالب هم مشابه مورد قبلی با هدف فروش ویژه طراحی شده است. برای فروش ویژه و ترغیب مخاطب به خرید باید علاوه بر معرفی کلی محصول، به مشخصات کلیدی آن نیز اشاره شود. به همین دلیل در این لندینگ‌پیج، با تصاویر واضح و زیبا، محصول معرفی می‌شود و در خصوص ویژگی‌های آن توضیحاتی ارائه می‌کند. برای مثال بخشی از صفحه را به بیان مزیت این محصول و تفاوت آن با سایر محصولات اختصاص می‌دهد.

لندینگ‌ پیج جذب مشتری

برای جذب مشتری می‌توانید از این قالب استفاده کنید. بخش ابتدایی آن، تصویری از فراز رشته کوه‌ها است و محصول در چند جمله معرفی شده است. در مرکز صفحه در کنار تصویر محصول به ویژگی‌های آن اشاره شده و نحوه ی کار با آن توضیح داده شده است. علاوه براین برای ایجاد حس اعتماد در مخاطب، اعضای تیم به همراه عکسی از آن‌ها، معرفی شده‌اند.

لندینگ‌ پیج معرفی صفحه‌ شخصی

اگر مربی بدن‌سازی و یا سایر رشته‌های ورزشی هستید، می‌توانید از این لندینگ‌ پیج برای معرفی خودتان استفاده کنید. در ابتدای صفحه، مربی به همراه یک تصویر معرفی شده است. پس از آن، برنامه‌ی کلاس‌ها، انواع دوره‌های آموزشی و قیمت برنامه‌ها شرح داده شده است. علاوه بر این بازدیدکننده امکان دریافت کارت عضویت هم دارد.
باید بدانید که تنوع قالب‌های لندیک در همین چند مورد خلاصه نمی‌شود. با عضویت و ورود به لندیک می‌توانید به مجموعه‌ی متنوعی از این قالب‌ها دسترسی داشته باشید و به راحتی صفحه‌ی فرود دلخواهتان را طراحی کنید.

نرگس قدیرلی در

منوی تنظیمات Shape اضافه شد

تنظیمات شکل‌ها بروزرسانی شده است و ما از اینکه امکانات بیش‌تری در اختیارتان قرار داده‌ایم بسیار خوشحالیم. ما معتقدیم که به تعداد انسان‌‌ها ایده‌های نو وجود دارد و هرکسی با در اختیار داشتن امکانات مناسب، می‌تواند طرح تازه و متفاوتی خلق کند. در همین راستا دست شما را در استفاده از شکل‌ها باز گذاشته‌ایم تا آن‌ها را به دلخواه خودتان طراحی کنید.

با کلیک روی هر شکل منوی تنظیمات اولیه برایتان باز می‌شود و گزینه‌های لینک، سطل زباله و تنظیمات را مشاهده می‌کنید. 

از طریق گزینه‌ی تنظیمات می‌توانید به شکل‌ها تصویر اضافه کنید. نحوه‌ی قرارگیری تصویر می‌تواند در حالت معمولی،  کاشی‌وار، پوشش کامل و یا نمایش کامل باشد. 

در شکل مربع و مستطیل امکان تنظیم انحنای دور شکل هم وجود دارد. با تکان دادن دستگیره‌ی آبی رنگ این بخش، شکل شما به دایره تبدیل می‌شود. 

علاوه بر این با هاور روی رنگ پس‌زمینه، بخش انتخاب رنگ نمایش داده می‌شود و می‌توانید هر رنگی را برای پس‌زمینه‌ی شکلتان انتخاب کنید. امکانات بیش‌تری هم وجود دارد. شما به راحتی می‌توانید رنگ، نوع و پهنای حاشیه‌ی هر شکل را تنظیم کنید. همچنین میزان شفافیت شکل‌ها هم قابل تنظیم است.

حتما فراموش نکرده‌اید که در لندیک امکان دسترسی به مجموعه‌ی متنوعی از قالب‌‌‌ها هم برایتان وجود دارد. ما به حضور شما در کنارمان افتخار می‌کنیم و در آینده با حمایت‌هایتان قدم‌هایمان را بلندتر بر‌می داریم.

نرگس قدیرلی در

افزوده شدن قابلیت تغییر اندازه یا Resize به ادیتور لندیک

دنیا چه‌طور بود اگر می‌توانستیم ابعاد و اندازه‌ی هر چیزی را تغییر دهیم؟ احتمالا خانه‌ی کوچکمان را بزرگ‌تر می‌کردیم یا سایز لباس‌هایی را که دیگر اندازه‌یمان نبودند تغییر می‌دادیم. خبر خوب این است که در دنیای لندیک، ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم. در ادیتور لندیک هر چیزی قابلیت تغییر اندازه یا Resize دارد و می‌توانید به راحتی صفحه‌ فرود دلخواهتان را بسازید. در ادامه به طور کوتاه جزئیات این قابلیت را برایتان توضیح می‌دهیم:

امکان تغییر ابعاد عکس‌ها

صفحه‌ فرود

شما به راحتی می‌توانید ابعاد عکس‌ را تغییر دهید و نحوه‌ی قرارگیری عکس در داخل قاب را تنظیم کنید. علاوه بر این، به زودی این امکان را فراهم می‌کنیم تا ‌بتوانید عکس را مشابه حالتی که در Adobe XD و Sketch وجود دارد، در قاب Drag کنید. 

امکان تغییر ابعاد عنوان‌ها و متن‌ها

صفحه‌ فرود

علاوه بر عکس‌‌ها، امکان تغییر ابعاد عنوان‌ها و متن‌ها نیز وجود دارد. به همین بهانه، خبر خوب دیگری هم برایتان داریم. به زودی تنظیمات متن بروزرسانی می‌شود و امکانات بیشتری در اختیارتان قرار می‌گیرد. 

امکان تغییر ابعاد دکمه‌ها

صفحه‌ فرود

می‌توانید با خیال راحت هرچه که دوست دارید در داخل دکمه‌ای که در صفحه قرار داده‌اید بنویسید. زیرا اندازه و ابعاد دکمه‌ به طور خودکار با متن هماهنگ می‌شود و اگر طول متن زیاد باشد دکمه دوخطی نمی‌شود.

امکان تغییر ابعاد شکل‌ها

صفحه‌ فرود

این  مورد یکی از بخش‌های جذابی است که به صفحه‌ی فرودتان تنوع و زیبایی بیش‌تری می‌دهد. شما می‌توانید ابعاد شکل‌های مربع، مستطیل و دایره را تغییر دهید و حتی به قاب آن‌ها عکس اضافه کنید. 

باید بدانید که خبرهای خوب ما در همین چند مورد خلاصه نمی‌شود. به زودی با توضیحات بیشتر درباره‌ی تنظیمات شکل‌ها بر‌می‌گردیم. اما تا قبل از آن، سری به لندیک بزنید و از این قابلیت‌ها برای ساخت صفحه‌ فرود استفاده کنید.

نرگس قدیرلی در

۴ قالب لندینگ‌پیج به لندیک اضافه شد

حتما خبر دارید که قالب‌های جدید برای ساخت صفحه فرود به پنل اضافه شده است. در این پست نگاه کوتاهی به تعدادی از این قالب‌ها خواهیم داشت. 

لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن

اولین قالب مربوط به لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن است. در این لندینگ‌ پیج به ویژگی‌های مهم اپ اشاره شده است. تیتر ابتدایی این صفحه می‌تواند شعار اپلیکیشن شما باشد. گزینه‌ی مشاهده ی دموی آنلاین هم در صفحه قرار دارد. علاوه بر این با اشاره به آمار نصب و قراردادن اسکرین‌های برگزیده، مخاطب بیشتر به استفاده از اپ ترغیب می‌شود و از طریق همین صفحه می‌تواند آن را دانلود و نصب کند.

لندینگ پیج جذب مشتری

جذب مشتری، هدف هر شرکت یا کسب و کاری است که به ارائه‌ی محصول و یا خدمات می‌پردازد. یکی از مهم‌ترین مواردی که به این مساله کمک می‌کند، داشتن یک صفحه فرود هدفمند برای جذب مشتری است. این لندینگ‌ پیج از بخش‌های مختلفی مانند معرفی رستوران، خدمات آن، ساعات کاری و اطلاعات تماس تشکیل شده است. دکمه‌ی Call to action این لندینگ‌ پیج با رنگ نارنجی و عبارت "همین الان میز رزرو کن" به خوبی توجه مخاطب را جلب می‌کند.

این صفحه فرود هم با هدف جذب مشتری ساخته شده است. اگر در حال برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی هستید این لندینگ‌ پیج بسیار برایتان مفید خواهد بود. در ابتدای صفحه می‌توانید با یک جمله‌ی کوتاه یا یک شعار تبلیغاتی توجه بازدیدکننده‌ها را جلب کنید. علاوه بر این، امکان معرفی دوره و برنامه‌های اجرایی برای شما وجود دارد. بخشی هم برای اشاره به مزیت‌های شرکت در این دوره‌ها و موضوعات آن‌ها در نظر گرفته شده است. حتی می‌توانید تعدادی از نظرات مشتریان را در صفحه قرار دهید و از تجربه‌ای که در مجموعه‌ی شما داشته‌اند بنویسید.  

لندینگ پیج معرفی استارت‌آپ

لندینگ‌ پیج بعدی مناسب معرفی استارت‌آپ‌ها است. در این صفحه بخش‌های کاربردی مختلفی وجود دارد. گزینه‌ی‌ عضویت در همان ابتدای صفحه قرار دارد. پس از آن به ویژگی‌ها و مزایای این استارت‌اپ اشاره می‌کند. در ادامه مراحل کار را در یک بلاک توضیح می دهد و علاوه بر آن بخشی هم برای جدوال قیمت در نظر گرفته است. 

احتمالا فراموش نکرده‌اید که استفاده از این قالب‌ها رایگان است و می‌توانید هرکدام از آن‌ها را به دلخواه خودتان ویرایش کنید. اگر هنوز از لندیک برای ساخت صفحه‌ فرود استفاده نکرده‌اید، همین حالا دست به کار شوید و با چند کلیک ساده، بهترین لندینگ‌ پیج‌ها را بسازید.

نرگس قدیرلی در

امکان اتصال به دامنه در لندیک اضافه شد

انتظارها به سر رسید و بخش دامنه بالاخره فعال شد.

خیلی از شما، چند وقتی بود که از امکان اتصال به دامنه می‌پرسیدید. و ما هم که می‌دانستیم طعم طراحی یک لندینگ پیج با دستان خودتان، زمانی شیرین می‌شود که روی دامنه‌تان بالا رود. بله، از همین حالا می‌توانید صفحه‌های فرودتان را به سادگی به دامنه‌ یا زیردامنه‌تان متصل کنید.

و اما چند خبر خوب دیگر...

اول اینکه کلی وقت روی زیرساخت سروری لندیک گذاشتیم و نهایتا با کمک بچه‌های تیم پارس‌پک به یک معماری پایدار، قابل‌توسعه و مقیاس‌پذیر دست پیدا کردیم. همین الان چند سرور پخش، به طور موازی توان تحمل بیش از ۵۰ میلیون بازدید را در روز دارند و خوشبختانه از زیر تست‌های فشارمان سربلند بیرون آمدند. بنابراین دیگر نیازی نیست به خاطر فقط در دسترس‌بودن کمپین‌های تبلیغاتی‌تان (به دلیل بازدیدهای ناگهانی و فشارهای لحظه‌ای) کلی هزینه‌ی سرور و زیرساخت بپردازید.

نکته‌ی بعدی سرعت است. در اینکه باید سرعت بارگذاری لندینگ پیج ها حسابی بهینه و خوب باشد شکی نیست! خیالتان راحت، ما در زمان انتشار، تمام کدها را به صورت فشرده، بهینه و کم‌حجم بازتولید می‌کنیم و روی همه‌ی سرورهای قدرتمند لندیک قرار می‌دهیم. یک مطالعه در مورد نرخ تبدیل نشان می‌داد که میلی‌ثانیه‌ها در لود لندینگ پیج اهمیت دارند و جالب است بدانید بسیاری از کاربران قبل از مشاهده لندینگ پیج آن را می‌بندند. بنابراین ماجرای سرعت بارگذاری صفحه‌ی فرود بسیار فراتر از اتفاقی است که در وب‌سایت‌های معمولی (و معمولا وردپرسی) مشاهده می‌کنیم.

البته ما در همین‌جا متوقف نشدیم. قدم بعدی‌مان این بود که با کمک الگوریتم هوشمندی بچه‌های تیم فنی‌مان توسعه دادند سرعت بارگذاری صفحات حتا بیشتر از قبل هم شود. یعنی همیشه حواسمان هست و وضعیت بازدید لندینگ پیج تان را مانیتور می‌کنیم. حالا اگر بازدید لندینگ پیج تان بیشتر شد با کمک کش‌گذاری‌های مناسب و اختصاص منابع بیشتر، سرعت بارگذاری و دسترسی‌اش چند پله بهتر از قبل می‌کنیم.

هر سوالی از لندینک و بخش دامنه داشتید همین‌جا در بخش نظرات یا پشتیبانی پاسخگو خواهیم‌بود. و مثل همیشه می‌توانید همین الان ساخت صفحه فرود را به رایگان شروع کنید.

سمانه زارع‌پور در

۴ قالب لندینگ‌پیج جدید اضافه شد

سلام به همگی،
شنبه این هفته را با یک خبر خوب شروع می‌کنیم. امروز ۴ لندینگ‌پیج تازه به پنل لندیک اضافه شد.
حتما دیگر می‌دانید استفاده از لندینگ‌پیج‌ها در لندیک کاملا رایگان است و به راحتی می‌توانید با کمک ویرایشگر Drag&Drop آن، متن‌ها، عکس‌ها و حتی طراحی لندینگ‌پیج را به شکل دلخواهتان دربیاورید.

در ادامه به طور کوتاه هر لندینگ پیج و امکاناتش را برایتان معرفی می‌کنیم:

این لندینگ پیج برای معرفی محصول طراحی شد. همانطور که مشاهده می‌کنید با هدری مینیمال و تصویر محصول شروع می‌شود و به ترتیب می‌توانید با استفاده از ترکیب عکس و متن ویژگی‌های محصول‌تان را به بهترین شکل معرفی نمایید.
بلاک نظرات مشتریان و قیمت از دیگر بخش‌هایی است که در لندینگ پیج در نظر گرفته شده است.

لندینگ پیج صفحه فرود معرفی و دانلود اپلیکیشن

لندینگ‌پیج بعدی مخصوص معرفی و دانلود اپلیکیشن است. بخش ابتدایی با چند اسکرین‌شات از اپ و دعوت به دانلود اپلیکیشن از بازارچه‌های مختلف مانند کافه بازار، سیب‌اپ، گوگل پلی و در نهایت اپ‌استور شروع می‌شود. در ادامه به معرفی ویژگی‌ها می‌توان پرداخت و در این میان هم اگر ویدئویی در اختیار داشتیم به آسانی می‌توانیم به طرح اضافه کنیم. بلاک‌های دیگر مانند نظرات کاربران و ... هم که همیشه در دسترس هستند.

لندینگ پیج صفحه فرود فروش ویژه تخفیف

مگر می‌شود از لندینگ پیج صحبت کرد و خبری از فروش ویژه‌ و تخفیف نباشد! اگر بخواهید توجه مشتریان‌تان را دوباره به خود معطوف کنید یا مثلا به فرایند فروش‌تان سرعت دهید یکی از بهترین راه‌ها کمپین‌های فروش ویژه است.
این لندینگ‌پیج با یک تصویر تمام صفحه شروع می‌شود و بعد از معرفی مزایا، تعدادی از پرفروش‌ترین محصولات را با قیمت و تصویرشان نمایش می‌دهد. در پایان بعد از مشاهده یک ویدئو دوباره ماجرای تخفیف و پروموشن را به کاربر یادآوری می‌کنیم تا نرخ تبدیل یا Convertion Rate افزایش یابد.

لندینگ پیج وب سایت شخصی پروفایل

لندینگ‌پیج بعدی یک صفحه‌ شخصی است. ما با این فرض که شما نویسنده‌اید آن را طراحی کرده‌ایم. اما به سادگی می‌توانید رنگ‌ها، متن‌ها و تصاویر را به دلخواه خودتان تغییر دهید و لندینگ‌پیج را با نیازتان هماهنگ کنید. یکی از مهم‌ترین کاربردهای این لندینگ‌پیج استفاده از آن به عنوان وب‌سایت شخصی است. جایی که شرحی از فعالیت‌ها، مهارت‌ها، سوابق کاری... و در نهایت روش‌های تماس با شما را می‌تواند در بر داشته‌باشد.

امیدواریم که بهترین لندینگ‌‌پج‌ها را بسازید و هر روز موفق‌تر از گذشته رو به جلو حرکت کنید. خوشحال می‌شویم از شما بشنویم. این را بدانید که هر پیشنهاد و درخواستی داشتید می‌توانید از طریق همین فرم نظرات زیر با ما درمیان بگذارید.

مسعود گروسیان در

دعوت از اولین مهمان‌های لندیک

بعد از لانچ نسخه‌ی بتای لندیک، نوبت به ارسال دعوت‌نامه‌ها رسید. حالا ما خانه‌ی زیبایی داشتیم که ‌می‌توانستیم در آن میزبان مهمان‌هایمان باشیم. اواسط هر هفته دعوت‌نامه‌هایی برای دیجیتال مارکترها و طراح‌هایی که در سایت فرم پر کرده و با ثبت اطلاعاتشان درخواست دعوت‌نامه داده بودند، ارسال شد. دعوت‌نامه‌ها به این افراد ایمیل می‌شد و آن‌‌ها از طریق ایمیل وارد پنل می‌شدند. در نهایت ۶ سری دعوت‌نامه ارسال شد و حدود ۲۰۰ کاربر از این طریق عضو لندیک شدند. کسانی که با دعوت‌نامه عضو شدند سه لندینگ‌ پیج رایگان هدیه گرفتند. حضور این مهمانان تازه وارد، چراغ خانه‌‌ی لندیک را روشن‌تر کرد و به ما کمک کرد تا ازپنجره‌ی چشم آن‌ها به محصولمان نگاه کنیم، امکانات و قابلیت‌هایش را بررسی کنیم و با نظرات کاربران، آن را به خانه‌ای گرم‌تر و زیباتر تبدیل کنیم.

نرگس قدیرلی در

شروع می‌کنیم

۴ ماه تا رسیدن به همین لحظه، لحظه‌ی نوشتن این مطلب، یعنی لانچ نسخه بتای لندیک ثانیه‌شماری کردیم. روز سوم نوروز امسال بود که با همه‌ی بچه‌ها در استودیو دور هم جمع شدیم و ماجراجویی جدیدمان را آغاز کردیم. MPV لندیک را تنها در ۳ هفته آماده کردیم و به آینده‌ی روشن بیش از پیش امیدوار شدیم و ادامه دادیم.

ما سال‌هاست که با هدف کمک به موفقیت کسب‌وکارها در فضای دیجیتال فعال بودیم. نتیجه‌ی این سال‌ها افتخار همکاری با تعدادی از شرکت‌های بزرگ و خوشنام کشور بود. اما همیشه به این فکر می‌کردیم که چطور می‌توانیم گستره‌ی خدمات‌مان را بزرگتر کنیم و به جای چند مشتری در سال، همراه چندین هزار مشتری در سراسر ایران باشیم. به این فکر می‌کردیم که چطور می‌توانیم همان کیفیتی را که همیشه حرف اول و آخر پروژه‌هایمان بود، برای همه‌ی کسب‌وکارها دستیافتنی کنیم. به این فکر می‌کردیم که چطور چند هزار همکار در سراسر ایران داشته‌باشیم و ناب‌ترین همکاری تیمی را در سطحی دیگر تجربه کنیم. به این فکر می‌کردیم که چطور می‌توانیم محصولی بسازیم که احترامِ عمیقِ واقعی قلبی، هسته‌ی مرکزی آن باشد. به این فکر می‌کردیم که چطور می‌شود بالاخره کاری کرد.

امیدواریم لندیک قدم اول آن باشد.

مسعود گروسیان در

سبز شدن نهال کوچک ما در سه هفته

سوم فروردین نود و هشت روزی بود که ما در استودیو گروسیان، اولین قدم را برای تولید Prototype لندیک برداشتیم. در ابتدا هدف ما تولید یک محصول پذیرفتنی با حداقل خصوصیات لازم و کافی بود تا در آینده امکانات و قابلیت‌های بیشتری به آن اضافه کنیم. 

برای داشتن یک باغ سبز با درختانی پربار، باید به همه‌چیز توجه کرد. خاک حاصل‌خیز، بذر و نهال‌ مناسب، مهم‌ترین عناصر یک باغ هستند. پس ما هم در ابتدا برای داشتن یک باغ حاصل‌خیز و محصولی با ارزش، در حالی‌که در حدود ۴۰ سرویس مشابه خارجی ثبت نام کرده بودیم تا امکانات آن‌ها را آنالیز و بررسی کنیم، بر روی Backend وب‌سایتمان کار کردیم.

هفته‌ی دوم فرودین چگونه گذشت؟

در هفته‌ی دوم کار، به فکر Frontend هم بودیم، برای اینکه کار بدون نیاز به طراحی پیشرفت کند، از کتابخانه‌ی Material UI روی react استفاده کردیم. به طور هم‌زمان پیاده‌سازی پنل نیز در حال انجام بود و همه‌چیز حتی بدون دیتا کار می‌کرد. علاوه بر این، بخش مهمی از API ها آماده شدند و در جلسه‌ی هفتگی تعدادی از آن‌ها در Postman تست شدند. طراحی لوگو نیز یکی از جذاب‌ترین بخش‌های کار بود که از آن غافل نشدیم.

نتیجه‌ی تلاش‌‌ها در هفته‌ی سوم فروردین

بذرهای باغ کوچک ما در هفته‌ی سوم فروردین جوانه زدند و سبز شدند. در این هفته زیرساخت Backend سرویس و API ها آماده شد. ما از Laravel برای توسعه سمت سرور استفاده کردیم. علاوه‌ بر‌ این، پنلی که روی react.js توسعه داده بودیم به همراه یک ویرایشگر Drag & Drop آماده شد. با اتمام طراحی لوگو علی رغم اینکه هنوز نهایی نبود، خوشحالی ما به حد اعلی رسید. تا این زمان، کلیات طراحی پنل آماده بود اما باید یک‌پارچگی بین وب‌سایت، ویرایشگر و پنل چک می‌شد. از طراحی وب‌سایت نیز اتود زده شد اما برای این که آماده‌ی لانچ شود به یک هفته کار بیشتر نیاز داشت. علاوه بر همه‌ی این موارد، کتابخانه‌ای با بیش از ۱۰۰ بلاک روی یک Design System منسجم و هماهنگ طراحی کردیم.

در نهایت، با آماده شدن پروتوتایپ اولیه‌ی لندیک، باغ ما سبز شد. حالا نوبت این بود که Backend و Frontend به یکدیگر متصل شود. لندیک نهال باغمان بود که به آن افتخار می‌کردیم. نهال کوچکی که برای بزرگ و پربار شدن به آبیاری و مراقبت نیاز داشت. نهالی که حاصل امید و تلاش ما بود و می‌خواستیم در آینده‌ای نزدیک، زیر سایه‌اش آرام بگیریم.

نرگس قدیرلی در

آغاز سفر با لندیک

این تصور وجود دارد که تولید محصول باید با هیجان و فشار زیاد به اعضای تیم انجام شود. به نظر بعضی‌ها اساسا استارت‌اپ یعنی دست و پا زدن، دویدن و جلو بردن کارها، حتی به قیمت از دست دادن سلامتی و آرامش!

ما از ابتدای کار معتقد بودیم که با شناخت و تسلط به ابعاد محصول، بهینه کردن فرآیند تولید، کم کردن فشار و افزایش اعتماد به اعضای تیممان می‌توانیم با کارایی بالا و البته آرامش، محصول کارآمد و درستی تولید کنیم. محصولی که همواره در حال بهتر شدن باشد و گره از کار مشتریانش باز کند. در همین راستا با شروع پروژه‌ی لندیک چند برنامه‌ی سه ماهه، یک ماهه و هفتگی در نظر گرفتیم و به کمک اعضای تیم لندیک، پروژه را ارتقا دادیم.

لندیک چیست؟

لندیک یک ابزار ساده و سریع برای ساخت لندینگ‌ پیج یا همان صفحه‌ فرود است. این محصول به کمک ویرایشگر Drag and Drop به شما کمک می‌کند تا لندینگ‌ پیج دلخواهتان را طراحی کنید. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد لندیک این است که شما با عضویت در آن به مجموعه‌ی متنوعی از قالب‌ها و بلاک‌های طراحی شده دسترسی خواهید داشت که با استفاده از آن‌ها به راحتی می‌توانید صفحه‌ فرود بسازید.

تا این جای کار همه‌ چیز برای شما مهیا شده است. لندیک شبیه یک تابلوی نقاشی است که در آن از همه‌ی طرح‌ها و رنگ‌ها استفاده کرده‌ایم. اما باید بدانید که فقط ما، نقاش این تابلو نیستیم. رنگ و قلمو در دست شما هم هست. امکان ویرایش قالب‌ها برای شما وجود دارد. پس می‌توانید هر طرح از این تابلو را که دوست ندارید پاک کنید و طرح تازه‌ای بکشید. 

شما در هر شغل و موقعیتی که هستید برای معرفی توانایی‌ها، محصولات و خدماتتان به یک لندینگ‌ پیج مناسب نیاز دارید. ممکن است صاحب یک شرکت باشید و حتی وب‌سایتی برای کسب و کارتان داشته باشید اما باید بدانید که خلاقیت و پیشرفت در کار صرفا مشروط به داشتن یک وب‌سایت خوب نیست. صفحه‌ی فرود موجب افزایش نرخ تبدیل می‌شود. علاوه بر این، اگر یک اپلیکیشن دارید و یا برگزارکننده‌ی رویداد یا کمپینی هستید، با ایجاد یک لندینگ‌ پیج کارآمد، مخاطبان بیشتری پیدا خواهید کرد.

لندیک آغاز مسیری است که موفقیت مقصد آن است. موفقیت شما در رشد کسب و کارتان و موفقیت ما در تولید یک محصول ارزشمند که راه‌گشای کاربران باشد. 

ما در کوهپایه ایستاده‌ایم، نقشه‌های بزرگی در سر داریم و برای رسیدن به قله آماده می‌شویم. هم‌سفر ما باشید.

نرگس قدیرلی در