۱۰ ابزار کاربردی برای توسعه کسب‌وکار اینترنتی در سال نو

۱۰ ابزار کاربردی برای توسعه کسب‌وکار اینترنتی در سال نو

دوستان خوب من سلام،
در پست وبلاگ امروز می‌خواهم ۲ خبر خوب به شما بدهم. اول ۹+۱ ابزار کاربردی که می‌تواند در توسعه کسب‌وکار اینترنتی شما کمک‌تان کند. اما قرار نیست این پست، یک معرفی ساده باشد. و خبر خوب دوم اینکه می‌توانید تا آخر اسفند ۱۳۹۹ از تخفیف‌هایی که در آخر معرفی هر کسب‌وکار ارائه شده استفاده کنید.

سازیتو «سرویس فروشگاه ساز: ساخت فروشگاه آنلاین با چند کلیک»

برای راه‌اندازی یک فروشگاه آنلاین راه‌های مختلفی وجود دارد که یکی از به صرفه‌ترین و راحت‌ترین آنها استفاده از سرویس‌های فروشگاه‌ساز است که به کمک آنها می توانید به راحتی و با چند کلیک یک فروشگاه کامل را راه‌اندازی کنید. سرویس سازیتو به شما کمک می‌کند که بدون دردسرهای خرید هاست و دامنه و … و در چند دقیقه یک فروشگاه‌ کامل و جامع راه‌اندازی کنید و شروع به فروش محصولات یا خدمات خود بکنید. سازیتو امکاناتی مثل اتصال به درگاه‌های بانکی، گزارش‌گیری، شخصی‌سازی پوسته، اتصال به اینستاگرام و … را نیز ارایه می‌دهد.

* با استفاده از کد تخفیف Sazito-saascampaign می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف روی همه نسخه‌ها بهره‌مند شوید.

هانتانا «سرویس تحلیل رفتار کاربران: هیت‌مپ، نظرسنجی و خبرنامه»

یکی از موارد مهم برای موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی، آگاهی از رفتار کاربرانی‌ست که به وب‌سایت مراجعه کرده‌اند، زمانی که می‌دانید کدام‌ بخش‌ها از سایت بیشترین کلیک را داشته‌اند (هیت‌مپ) و یا با تعریف نظرسنجی‌های مختلف و نمایش‌ آن‌ها در سایت متوجه نیاز کاربران می‌شوید، می‌توانید تغییرات خوبی در راستای بهبود تجربه‌ کاربری وب‌سایت خود ارائه دهید. سرویس هانتانا با ارایه محصولاتی همانند: هیت‌مپ، ابزارک‌ها و فرم‌های نظرسنجی، آماربازدیدکنندگان و خبرنامه به شما کمک می‌کند که یک تجربه عالی برای کاربران خود ایجاد کنید.

  • با استفاده از کد تخفیف Hantana-SaaSCampaign می‌توانید از ۲۵ درصد تخفیف روی همه پکیج‌ها بهره‌مند شوید.

ایمبر «سرویس جامع ارتباط با مشتری: گفتگوی‌آنلاین، پایگاه‌دانش و CRM»

زمانی که یک کسب‌وکار اینترنتی راه‌اندازی می‌کنید و از طریق وب‌سایت و یا اپلیکیشن‌ خودتان شروع به فروش و ارائه خدمات می‌کنید، حتما به ارتباط مستمر با مشتریان و کاربران خودتان نیاز دارید تا بتوانید آنها را راضی نگه ‌داشته و تبدیل به مشتریان وفادر کنید. ایمبر سرویسی است که با استفاده از آن می‌توانید یک ابزارک گفتگو در سایت خود داشته باشید و یا از طریق محصول پایگاه‌دانش (Knowledge Base) مقالات آموزشی و سوالات متداول سایت خود را طراحی و در دسترس کاربران‌تان قرار دهید.

  • تا ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ می‌توانید با استفاده از کد تخفیف Imber-SaaSCampaign از ۲۵ درصد تخفیف روی همه پکیج‌‌ها بهره‌مند شوید.

پیپینگ «سرویس ساخت درگاه پرداخت: درگاه پرداخت اختصاصی و امن»

هر کسب و کاری برای انجام تراکنش‌های آنلاین خود به یک درگاه پرداخت امن نیاز دارد. پرداخت‌یار پی‌پینگ با ارائه سرویس‌های متنوع پرداخت، به شما کمک می‌کند تا بستری پایدار و اختصاصی برای کاربران خود ارائه دهید و دریافت پول از مشتری را به آسانی انجام دهید. خدماتی مانند درگاه پرداخت آنلاین، فرم پرداخت و فاکتور آنلاین، انواع پلاگین‌ها و وبسرویس‌های پرداخت (پرداخت زمانبندی، پرداخت تسهیمی و ...) و گزارش گیری دقیق و جامع فروش از دیگر خدمات درگاه پرداخت پی‌پینگ است.

  • با استفاده از کد تخفیف PaypingSaaSCampaign می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف پنل نقره‌ای + ۲۰ روز کارمزد رایگان بهره‌مند شوید.

پاکت «سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی: اتوماسیون بازاریابی، A/B تست»

پاکت سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی است که شما به کمک آن می‌توانید تجربه منحصر به فردی را برای ارسال ایمیل های خود داشته باشید. همانطور که می دانید ارسال ایمیل یکی از بهترین روش های تبدیل کاربران به مشتری می باشد و پاکت این امکان را برای شما ایجاد می کند تا به بهترین شکل انجام دهید.

به کمک پاکت شما می توانید ایمیل های گوناگونی مانند کمپین،اتوماسیون، ترنزکشنال و A/B ﺗﺴﺖ را ارسال کنید و با کاربران خود به طور مستمر در ارتباط باشید. 

ﺑﺎ اﺳﺘﻔﺎده از ﭘﺎﮐﺖ دﯾﮕﺮ دﻏﺪﻏﻪ ﻧﻮﺳﺎن ﻗﯿﻤﺖ ارز، ﻣﺴﺪود ﺷﺪن IPﻫﺎی اﯾﺮان، ﺑﺎز ﻧﺸﺪن اﯾﻤﯿﻞﻫﺎی ارﺳﺎﻟﯽ ﺗﻮﺳﻂ ﮐﺎرﺑﺮان، رﻓﺘﻦ اﯾﻤﯿﻞ ﺑﻪ ﭘﻮﺷﻪ اﺳﭙﻢ و ... را ﻧﺨﻮاﻫﯿﺪ داﺷﺖ. اﺳﺘﺮاﺗﮋی ﻗﯿﻤﺖﮔﺬاری اﯾﻦ ﻣﺤﺼﻮل ﺑﺮ ﺧﻼف ﺑﻘﯿﻪ رﻗﺒﺎ ﺑﺮ روی ﺗﻌﺪاد Contactﻫﺎ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﺮ روی ﺗﻌﺪاد اﯾﻤﯿﻞ و ﻗﺎﺑﻠﯿﺖﻫﺎ ﻗﯿﻤﺖﮔﺬاری ﺷﺪه است.

پاکت با بهره گیری از تیم پشتیبانی قوی همواره در کنار شماست و ارسال ایمیل ها را برای کسب و کارها راحت کرده است.

  • تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ با استفاده از کد تخفیف Pakat-SaaSCampaign می‌توانید از ۲۵ درصد تخفیف روی همه پکیج‌ها بهره‌مند شوید.

مدیااد «سرویس تبلیغات کلیکی : همسان، بنری، ریتارگتینگ ،پرداخت به ازای نتیجه»

هر کسب و کاری برای گسترش، به تبلیغات نیاز دارد. این تبلیغات باید به صورت هدفمند به مخاطبان نمایش داده شود تا از هدر رفتن بودجه جلوگیری کند. مدیااد یک سرویس تبلیغات هدفمند کلیکی در بستر وب است که تبلیغ کسب و کار شما را به مخاطبان هدف‌تان در بهترین وب‌سایت های ایرانی نمایش می‌دهد. برای افزایش فروش خود برای عید، محصول خود را با سرویس هوشمند مدیااد به مخاطب خود نمایش دهید.

  • تا ۲.۵ میلیون تومان هدیه + مشاوره رایگان تا ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۹

ترجمیار «سرویس دستیار هوشمند ترجمه: آسان‌سازی فرایند ترجمه و تولید محتوا»

همان‌طور که می‌دانید ترجمه، کاری زمان‌بر و پرهزینه است. ترجمیار به شما کمک می‌کند حتی اگر به زبان انگلیسی مسلط نیستید در زمان کمی بدون هزینه تولید مقالات خودتون رو ترجمه کنید.

همچنین ترجمیار برای این کمپین پکیج ویژه تولید محتوا انبوه را برای کسب و کار شما در نظر گرفته است. با این پکیج شما می‌توانید با قیمتی نصف بازار، سرعتی دو برابر بازار صاحب محتوای انبوه در راستای اهداف سئو و مارکتینگ خودتان بشوید.

  • با استفاده از کد تخفیف SaaSCampaign-Tarjomyar می‌توانید تا ۵۰ درصد از تخفیف این دو طرح بهره‌مند شوید.

ابر آروان «ارایه‌دهنده زیرساخت یکپارچه ابری: جهانی امن‌تر، سریع‌تر و دردسترس‌تر»

ابر آروان یک شرکت های‌تک در حوزه کلاود و ارایه‌دهنده زیرساخت یکپارچه ابری در ایران است که با داشتن بیش از ۴۰ پاپ‌سایت در نقاط مختلف ایران و جهان و ارایه ده محصول ابری مختلف، به بیش از ۵۰ هزار وب‌سایت و کسب‌وکارها آنلاین بزرگ و کوچیک خدمات خود را ارایه می‌دهد.

شما با سرویس‌های مختلف ابری آروان می‌توانید وب‌سایتتان را سریع‌تر و امن تر کنید، در کم‌تر از یک دقیقه سرور مجازی داشته باشید، با کم‌ترین تاخیر و بالاترین کیفیت محتوای صوتی یا ویدیویی‌تان را در اختیار مخاطب قرار دهید و برای همه این‌ها تنها به اندازه‌ مصرف‌تان هزینه بپردازید.

  • تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ با استفاده از کد تخفیف Arvan-SaaSCampaign می‌توانید ۱۰۰ هزارتومان اعتبار رایگان دریافت کنید.

نیوزباکس «سرویس شنیدن شبکه‌های اجتماعی: دریافت محتوای مورد نیاز از شبکه‌های اجتماعی»

برای رشد یک کسب و کار نیاز است که آن کسب و کار، بازخوردها و نظرات کاربران را در مورد خدمات خود بداند و نیازهای آن‌ها را شناسایی کند. نیوزباکس به شما کمک می‌کند تا با شنیدن شبکه‌های اجتماعی مشتریانی که به خدمات شما نیاز دارند را شناسایی و به سرنخ‌ فروش تبدیل کنید، از نیازهای جدید بازار آگاه باشید و زودتر از رقبا اقدام کنید و از انتقادات و مشکلات مشتریان خود باخبر شوید و با واکنش سریع و به موقع آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

  • با استفاده از کد تخفیف Newsbox-SaaSCampaign  می‌توانید از ۲۰ درصد تخفیف روی همه پکیج‌ها بهره‌مند شوید.

و لندیک «سرویس ساخت لندینگ‌پیج: ساخت لندینگ پیج بدون نیاز به دانش فنی»

خب ما را هم که می‌شناسید :) اگر صاحب یک کسب‌وکار اینترنتی هستید، هنگام برگزاری کمپین‌های تبلیغاتی و یا معرفی محصولات خود حتما نیاز به لندینگ پیج‌ خواهید داشت تا بتوانید مشتریان احتمالی خود را به آن صفحه هدایت کنید و آن‌ها را تبدیل به سرنخ کنید. لندیک با بیش از ۵۰ قالب رایگان، گواهی SSL رایگان، ترافیک نامحدود و زیر ساخت جذب لید (مشتری بالقوه) کمک می‌کند کمپین تبلیغاتی خود را هدفمندتر و موفق‌تر از همیشه اجرا کنید.

  • با استفاده از کد تخفیف landik-SaaSCampaign می‌توانید در مجموع از ۵۰ درصد تخفیف روی بسته‌ی ۱۰ تایی یک‌ماهه لندینگ‌پیج بهره‌مند شوید.

کسب‌وکار ما موفقیت کسب‌وکار شماست.

مسعود گروسیان در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

تحریریه لندیک

سوم فروردین نود و هشت روزی بود که ما در استودیو گروسیان، اولین قدم را برای تولید Prototype لندیک برداشتیم. در ابتدا هدف ما تولید یک محصول پذیرفتنی با حداقل خصوصیات لازم و کافی بود تا در آینده امکانات...

تحریریه لندیک

این تصور وجود دارد که تولید محصول باید با هیجان و فشار زیاد به اعضای تیم انجام شود. به نظر بعضی‌ها اساسا استارت‌اپ یعنی دست و پا زدن، دویدن و جلو بردن کارها، حتی به قیمت از دست دادن سلامتی و آرامش! ...

تحریریه لندیک

با نزدیک شدن یلدا بازار کمپین‌های دیجیتال، تخفیف و فروش ویژه داغ‌ است. فرصت خوبی است که با ساخت لندینگ‌ پیج‌هایتان در لندیک، به استقبال روزهای شلوغ و پربازدید پیش رو بروید. سرورهای لندیک می‌توانند با...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر