یک لندینگ پیج دانلود اپ به قالب‌های لندینک اضافه شد

یک لندینگ پیج دانلود اپ به قالب‌های لندینک اضافه شد

اگر توسعه‌دهنده‌ی اپلیکیشن موبایل هستید یا برایتان مهم است که تعداد نصب بیشتری از اپلیکیشن‌تان داشته باشید، خبر خوبی برایتان داریم….

به قالب‌های لندیک یک قالب جدید اپلیکیشن اضافه کردیم تا با استفاده از آن بتوانید به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید. در ادامه ویژگی‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

همچنین دیگر قالب‌‌های اپلیکیشن در لندیک را هم به شما نشان می‌دهیم تا آسان‌تر از قبل قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سادگی لندینگ پیج اپلیکیشن بسازید.

در ابتدای این قالب می‌توانید با تصویری ساده از محیط داخلی اپ، انتخاب عنوان مناسب و توضیحی کوتاه در زیر آن، اپلیکیشن خود را ساده و سریع به کاربر معرفی کنید تا تنها با نگاهی مختصر به آن متوجه شود این اپ برای او مناسب است. در ادامه‌ دکمه‌‌های فراخوان بلافاصله بعد از عنوان، به شما کمک می‌کنند تا کاربر را به نصب اپلیکیشن بر اساس نوع دستگاه خود دعوت کنید. در طول صفحه بلاک‌های مختلفی برای توضیح بیشتر درباره‌ی ویژگی‌های اپلیکیشن و مراحل کار با آن در نظر گرفته شده‌اند. در انتهای صفحه نیز می‌توانید علاوه بر ارائه‌ی تصاویر قسمت‌های مختلف اپلیکیشن، مجددا کاربر را به دریافت آن از طریق مارکت‌های مختلف تشویق کنید.

نگاهی کوتاه به دیگر قالب‌های اپلیکیشن در لندیک

با استفاده از قالب‌های آماده‌ی اپلیکیشن لندیک می‌توانید با قرار دادن تصویر صفحه اول اپلیکیشن خود، آن را معرفی کنید. در این قالب‌ها از بلاک‌های مختلفی برای توضیح ویژگی‌های اپ و مراحل کار با آن استفاده شده است که به آشنایی بیشتر کاربر با اپلیکیشن‌تان کمک می‌کند. همچنین در این قالب‌ها بخشی برای نظرات کاربران در نظر گرفته شده است که می‌تواند مخاطبان بیشتری را به استفاده از این اپلیکیشن و در نتیجه دانلود و نصب آن تشویق کند. مهم‌تر از همه، دکمه‌ای برای دانلود اپلیکیشن وجود دارد که کاربر از طریق آن می‌تواند خیلی سریع اپ را دریافت کند.

اگر هنوز ساخت لندینگ پیج اپلیکیشن را شروع نکرده‌اید، همین حالا با ثبت‌نام در لندیک از قالب‌های اپلیکیشن ما استفاده کنید و یک لندینگ پیج رایگان هدیه بگیرید. فراموش نکنید که تیم ما پشتیبان شماست و در ساخت لندینگ پیج به شما کمک خواهد کرد.

صبا عرب در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

نرگس قدیرلی

یکی از مزیت‌های لندیک این است که علاوه‌بر امکان طراحی صفر تا صد صفحه فرود دلخواهتان، در آن به مجموعه متنوعی از قالب‌های آماده لندینگ پیج دسترسی دارید که می‌توانید با توجه به نیاز و اهدافتان از آن‌ها ...

نرگس قدیرلی

تا امروز تلاش کردیم هر ماه چند قالب لندینگ پیج جدید و مناسبتی به لندیک اضافه کنیم. همان‌طور که همیشه گفته‌ایم، استفاده از این قالب‌ها رایگان است و شما با ابزار ادیتور لندیک می‌توانید آن‌ها را با توجه...

نرگس قدیرلی

یکی از مزایای استفاده از لندیک این است که با عضویت در آن می‌توانید از قالب‌های آماده‌ی لندینگ‌ پیج استفاده کنید. ما برای اهداف تجاری مختلف، قالب لندینگ پیج طراحی کرده‌ایم که می‌توانید آن ‌ها را با تو...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر