یک لندینگ پیج دانلود اپ به قالب‌های لندینک اضافه شد

یک لندینگ پیج دانلود اپ به قالب‌های لندینک اضافه شد

اگر توسعه‌دهنده‌ی اپلیکیشن موبایل هستید یا برایتان مهم است که تعداد نصب بیشتری از اپلیکیشن‌تان داشته باشید، خبر خوبی برایتان داریم….

به قالب‌های لندیک یک قالب جدید اپلیکیشن اضافه کردیم تا با استفاده از آن بتوانید به راحتی تعداد نصب اپلیکیشن خود را افزایش دهید. در ادامه ویژگی‌های آن را به شما معرفی خواهیم کرد.

همچنین دیگر قالب‌‌های اپلیکیشن در لندیک را هم به شما نشان می‌دهیم تا آسان‌تر از قبل قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و به سادگی لندینگ پیج اپلیکیشن بسازید.

در ابتدای این قالب می‌توانید با تصویری ساده از محیط داخلی اپ، انتخاب عنوان مناسب و توضیحی کوتاه در زیر آن، اپلیکیشن خود را ساده و سریع به کاربر معرفی کنید تا تنها با نگاهی مختصر به آن متوجه شود این اپ برای او مناسب است. در ادامه‌ دکمه‌‌های فراخوان بلافاصله بعد از عنوان، به شما کمک می‌کنند تا کاربر را به نصب اپلیکیشن بر اساس نوع دستگاه خود دعوت کنید. در طول صفحه بلاک‌های مختلفی برای توضیح بیشتر درباره‌ی ویژگی‌های اپلیکیشن و مراحل کار با آن در نظر گرفته شده‌اند. در انتهای صفحه نیز می‌توانید علاوه بر ارائه‌ی تصاویر قسمت‌های مختلف اپلیکیشن، مجددا کاربر را به دریافت آن از طریق مارکت‌های مختلف تشویق کنید.

نگاهی کوتاه به دیگر قالب‌های اپلیکیشن در لندیک

با استفاده از قالب‌های آماده‌ی اپلیکیشن لندیک می‌توانید با قرار دادن تصویر صفحه اول اپلیکیشن خود، آن را معرفی کنید. در این قالب‌ها از بلاک‌های مختلفی برای توضیح ویژگی‌های اپ و مراحل کار با آن استفاده شده است که به آشنایی بیشتر کاربر با اپلیکیشن‌تان کمک می‌کند. همچنین در این قالب‌ها بخشی برای نظرات کاربران در نظر گرفته شده است که می‌تواند مخاطبان بیشتری را به استفاده از این اپلیکیشن و در نتیجه دانلود و نصب آن تشویق کند. مهم‌تر از همه، دکمه‌ای برای دانلود اپلیکیشن وجود دارد که کاربر از طریق آن می‌تواند خیلی سریع اپ را دریافت کند.

اگر هنوز ساخت لندینگ پیج اپلیکیشن را شروع نکرده‌اید، همین حالا با ثبت‌نام در لندیک از قالب‌های اپلیکیشن ما استفاده کنید و یک لندینگ پیج رایگان هدیه بگیرید. فراموش نکنید که تیم ما پشتیبان شماست و در ساخت لندینگ پیج به شما کمک خواهد کرد.

صبا عرب در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

نرگس قدیرلی

حتما خبر دارید که قالب‌های جدید برای ساخت صفحه فرود به پنل اضافه شده است. در این پست نگاه کوتاهی به تعدادی از این قالب‌ها خواهیم داشت.  لندینگ پیج دانلود اپلیکیشن اولین قالب مربوط به ل...

مسعود گروسیان

سلام به همگی،شنبه این هفته را با یک خبر خوب شروع می‌کنیم. امروز ۴ لندینگ‌پیج تازه به پنل لندیک اضافه شد. حتما دیگر می‌دانید استفاده از لندینگ‌پیج‌ها در لندیک کاملا رایگان است و به راحتی می‌توانید با ...

نرگس قدیرلی

لندیک با ابزار مانیتورینگی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما در ساخت لندینگ پیج کمک می‌کند. در این مدت، قابلیت‌ها و امکانات کاربردی زیادی به لندیک اضافه شده است. یکی از مواردی که همواره در حال بروز...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر