۴ قالب لندینگ‌ پیج به پنل لندیک افزوده شد

۴ قالب لندینگ‌ پیج به پنل لندیک افزوده شد

یکی از مزایای استفاده از لندیک این است که با عضویت در آن می‌توانید از قالب‌های آماده‌ی لندینگ‌ پیج استفاده کنید. ما برای اهداف تجاری مختلف، قالب لندینگ پیج طراحی کرده‌ایم که می‌توانید آن ‌ها را با توجه به اهدافتان ویرایش کنید. در ادامه می‌خواهیم چهار نمونه از این قالب‌ها را به شما معرفی کنیم.

لندینگ‌ پیج معرفی رویداد

اگر برگزارکننده‌ی یک رویداد، کنفرانس یا همایش هستید، این لندینگ‌ پیج مناسب اهداف شما است. در اولین قسمت این قالب بر روی یک تصویر مناسب، عنوان، تاریخ و مکان رویداد قرار دارد. در ادامه علاوه بر معرفی برنامه، اعضای سخنرانان هم معرفی شده‌اند و برای آشنایی بیشتر مخاطبان، ویدئویی از دوره‌های قبل هم در دسترس است. علاوه بر این در یک بخش هم به تجربه‌های موفق گذشته و تعداد شرکت کنندگان اشاره شده است.

این لندینگ‌ پیج هم مانند قالب قبلی، مناسب معرفی رویداد است. همان‌طور که می‌بینید با یک هدر مینیمال شروع می‌شود و پس از معرفی برنامه و اشاره به نظرات شرکت‌کنندگان، بخشی از صفحه را به معرفی سخنرانان اختصاص می‌دهد. حتما به یاد دارید که  امکان تغییر رنگ و تصاویر هر صفحه وجود دارد و می‌توانید بر اساس سلیقه و نیازتان بخش‌های مختلف این قالب‌ها را تغییر دهید. 

لندینگ‌ پیج کمپین‌های مسابقه‌ای

یکی از انواع لندینگ‌ پیج‌های مناسب کمپین‌های مسابقه‌ای، لندینگ‌ پیجی است که با طراحی فانتزی و زیبا و با تصاویر جذاب، توجه بازدیدکننده‌ی صفحه را جلب کند. در این قالب لندینگ پیج کمپین مدنظر معرفی شده و علاوه بر بخش رتبه بندی بازی کنندگان، بخشی هم برای معرفی جوایز دارد.

لندینگ‌ پیج دانلود اپلیکیشن

این قالب لندینگ پیج برای دانلود اپلیکیشن طراحی شده است. در ابتدا، صفحه‌ی اول اپلیکیشن نشان داده می‌شود. در کنار معرفی اپ، تصاویری از صفحات مختلف آن و توضیحاتی درباره‌ی مراحل کار را مشاهده می‌کنید. بخشی هم به ویژگی‌های اپلیکیشن و از همه مهم‌تر، دریافت لینک دانلود آن اختصاص داده شده است.

فراموش نکنید که تیم پشتیبانی ما در لندیک همیشه در دسترس هستند و هر زمان که سوالی داشتید به شما در طراحی صفحه فرود دلخواهتان کمک می‌کنند. 

تحریریه لندیک در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

تحریریه لندیک

تا امروز تلاش کردیم هر ماه چند قالب لندینگ پیج جدید و مناسبتی به لندیک اضافه کنیم. همان‌طور که همیشه گفته‌ایم، استفاده از این قالب‌ها رایگان است و شما با ابزار ادیتور لندیک می‌توانید آن‌ها را با توجه...

مسعود گروسیان

خب چند وقتی بود که قالب جدید لندینگ پیج به لندیک اضافه نکرده بودیم و علتش هم شلوغی و فشردگی خیلی زیاد پاییز مخصوصا آذر ماه بود. ما از پارسال به این فکر می‌کردیم که چطور می‌توانیم به کسب و کارهایی که ...

تحریریه لندیک

لندیک با ابزار مانیتورینگی که در اختیارتان قرار می‌دهد به شما در ساخت لندینگ پیج کمک می‌کند. در این مدت، قابلیت‌ها و امکانات کاربردی زیادی به لندیک اضافه شده است. یکی از مواردی که همواره در حال بروز...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر