یک قالب لندینگ پیج کمپین‌های مسابقه به لندیک اضافه شد

یک قالب لندینگ پیج کمپین‌های مسابقه به لندیک اضافه شد

یکی از مزیت‌های لندیک این است که علاوه‌بر امکان طراحی صفر تا صد صفحه فرود دلخواهتان، در آن به مجموعه متنوعی از قالب‌های آماده لندینگ پیج دسترسی دارید که می‌توانید با توجه به نیاز و اهدافتان از آن‌ها استفاده کنید.

اگر قصد دارید مسابقه‌ای برگزار کنید و در حال برنامه‌ریزی برای یک کمپین با محوریت مسابقه هستید، حتما از خبر اضافه شدن یک قالب جدید برای کمپین‌های مسابقه به پنل لندیک، خوشحال می‌شوید.

این قالب کاربردی از چند بلاک اصلی برای معرفی جایزه، درج ویدیو، توضیح مراحل شرکت در مسابقه و دکمه فراخوان عمل تشکیل شده است. در بخش ابتدایی این قالب، می‌توانید تصویری از جایزه مسابقه را قرار دهید و با یک عنوان و زیرعنوان جذاب، توجه مخاطب را جلب و او را با کلیت مسابقه آشنا کنید.

در ادامه می‌توانید با قراردادن یک ویدیوی معرفی کمپین از آپارات، جریان مسابقه را در یک دقیقه برای مخاطب توضیح دهید و داستان مسابقه خود را تعریف کنید.

در این قالب لندینگ پیج، یک بلاک هم برای معرفی مراحل شرکت در مسابقه در نظر گرفته شده است که به شما کمک می‌کند تا به خوبی مراحل انجام مسابقه و نحوه شرکت در آن را برای کاربران شرح دهید.

 بعد از توضیح مراحل مسابقه یا نحوه قرعه‌کشی، علاوه بر ذکر مهلت، از یک دکمه فراخوان عمل هم استفاده شده است که مخاطبان را به شروع مسابقه دعوت می‌کند.

یکی از بلاک‌های کاربردی این قالب آماده لندینگ پیج که به جلب اعتماد مخاطبان کمک می‌کند، بلاک معرفی حامیان کمپین است. در این بلاک می‌توانید حامیان مالی و رسانه‌ای کمپین را با قرار دادن لوگو و ذکر نام آن‌ها معرفی کنید.

در نهایت می‌توانید برنده‌های مسابقه را هم در یک بلاک معرفی کنید و مهم‌تر از آن، مجددا با یک دکمه فراخوان عمل یا Call To Action کاربران را به شرکت در مسابقه دعوت کنید.

همین حالا شروع کنید

اگر هنوز برای کمپین‌ها، مسابقه‌ها و قرعه‌کشی‌هایتان لندینگ پیج طراحی نکرده‌اید، همین حالا با ثبت‌نام در لندیک ساخت لندینگ پیج دلخواهتان را شروع کنید و به سادگی و در کوتاه‌ترین زمان صفحه فرود حرفه‌ای خود را طراحی کنید.

نرگس قدیرلی در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

صبا عرب

اگر توسعه‌دهنده‌ی اپلیکیشن موبایل هستید یا برایتان مهم است که تعداد نصب بیشتری از اپلیکیشن‌تان داشته باشید، خبر خوبی برایتان داریم…. به قالب‌های لندیک یک قالب جدید اپلیکیشن اضافه کردیم تا با استفا...

نرگس قدیرلی

کالا و خدمات شما برای معرفی به مخاطبان، نیاز به یک لباس مناسب دارد. لباسی که معرف ویژگی‌ها و مزایای کار شما باشد. در لندیک ما کمدی از لباس‌های متنوع و کارآمد را آماده کرده‌ایم تا بتوانید با توجه به ن...

صبا عرب

مجید طراح خلاق تیم ماست که همیشه با ایده‌های خاص و متفاوتش همه را سورپرایز می‌کند. به‌تازگی قالبی جدید برای معرفی رویداد طراحی کرده که به شما کمک می‌کند به بهترین شکل رویداد خود را توصیف کنید. ب...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر