لندیک یک ساله شد

لندیک یک ساله شد

یک سال از آن روزی که بذر لندیک را در استودیو گروسیان کاشتیم می‌‌‌‌‌گذرد. لندیک از یک بهار، ‌یک تابستان، یک پاییز و یک زمستان عبور کرده و امروز درخت سبز و زنده‌ای است که در باغچه ما نفس می‌کشد. 

از همان زمانی که برای ساخت لندیک آستین‌‌‌‌هایمان را بالا زدیم می‌‌‌دانستیم که مسیر پیش‌رو فراز و نشیب‌‌‌‌های زیادی دارد اما همیشه امیدوار بودیم و هرگز از نفس نیفتادیم. 

لندیک در حالی یک ساله می‌شود که بیش از ۱۶۵۰ کاربر همراه آن هستند و ۱۵۹۹ لندینگ پیج در دل آن ساخته شده است.

لندیک جرقه کوچکی بود که بزرگ و شعله‌ور شد و در نهایت قلب ما و تمام همراهانش را که در دور این آتش نشسته‌‌اند گرم و روشن کرد.

حالا در میانه راه ایستاده‌ایم؛ به پشت سر و جاده‌‌ای که از آن عبور کرده‌‌‌ایم و به روبرو و مسیر پیش‌رویمان نگاه می‌‌کنیم و به محصول کوچک‌مان که با همراهی شما جان گرفت و بزرگ شد، بسیار مفتخریم.

در جشن یک‌‌‌‌ سالگی لندیک،‌ چشم‌‌هایمان را می‌بندیم، برای تمام  کسب و کارهای ایران آرزوی موفقیت می‌‌کنیم و شمع یک سالگی‌ را در کنار شما خاموش می‌کنیم.

نرگس قدیرلی در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

نرگس قدیرلی

این تصور وجود دارد که تولید محصول باید با هیجان و فشار زیاد به اعضای تیم انجام شود. به نظر بعضی‌ها اساسا استارت‌اپ یعنی دست و پا زدن، دویدن و جلو بردن کارها، حتی به قیمت از دست دادن سلامتی و آرامش! ...

مسعود گروسیان

۴ ماه تا رسیدن به همین لحظه، لحظه‌ی نوشتن این مطلب، یعنی لانچ نسخه بتای لندیک ثانیه‌شماری کردیم. روز سوم نوروز امسال بود که با همه‌ی بچه‌ها در استودیو دور هم جمع شدیم و ماجراجویی جدیدمان را آغاز کردی...

مسعود گروسیان

کمتر از یک ماه از لانچ نسخه‌ی آزمایشی لندیک گذشته‌است و از استقبال بی‌نظیر شما بی‌نهایت سپاسگزاریم. تعداد کاربرهای لندیک به ۲۰۰ نفر رسید. ...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر