لندیک یک ساله شد

لندیک یک ساله شد

یک سال از آن روزی که بذر لندیک را در استودیو گروسیان کاشتیم می‌‌‌‌‌گذرد. لندیک از یک بهار، ‌یک تابستان، یک پاییز و یک زمستان عبور کرده و امروز درخت سبز و زنده‌ای است که در باغچه ما نفس می‌کشد. 

از همان زمانی که برای ساخت لندیک آستین‌‌‌‌هایمان را بالا زدیم می‌‌‌دانستیم که مسیر پیش‌رو فراز و نشیب‌‌‌‌های زیادی دارد اما همیشه امیدوار بودیم و هرگز از نفس نیفتادیم. 

لندیک در حالی یک ساله می‌شود که بیش از ۱۶۵۰ کاربر همراه آن هستند و ۱۵۹۹ لندینگ پیج در دل آن ساخته شده است.

لندیک جرقه کوچکی بود که بزرگ و شعله‌ور شد و در نهایت قلب ما و تمام همراهانش را که در دور این آتش نشسته‌‌اند گرم و روشن کرد.

حالا در میانه راه ایستاده‌ایم؛ به پشت سر و جاده‌‌ای که از آن عبور کرده‌‌‌ایم و به روبرو و مسیر پیش‌رویمان نگاه می‌‌کنیم و به محصول کوچک‌مان که با همراهی شما جان گرفت و بزرگ شد، بسیار مفتخریم.

در جشن یک‌‌‌‌ سالگی لندیک،‌ چشم‌‌هایمان را می‌بندیم، برای تمام  کسب و کارهای ایران آرزوی موفقیت می‌‌کنیم و شمع یک سالگی‌ را در کنار شما خاموش می‌کنیم.

تحریریه لندیک در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

مسعود گروسیان

کمتر از یک هفته به شب یلدای ۱۳۹۹ مانده و در این پست می‌خوایم از سومین سورپرایز آذر ماه لندیک برای‌تان بگوییم. کمپین تبلیغاتی تخفیف شب یلدا امسال به خاطر کرونا، نه صرفا برای تبلیغات که برای حمایت از ه...

مسعود گروسیان

ما همیشه به رشد آهسته و پیوسته معتقد بودیم. از همان زمانی که اولین تلاش‌ها برای استودیو و حالا اولین محصول‌مان یعنی لندیک شکل گرفت. برایمان مهم است که تکیه‌گاه باشیم و گره از مشکلات باز کنیم. و حالا ...

تحریریه لندیک

حتما بارها پیش آمده که در یک سایت با تبلیغی مواجه شده باشید و بدون توجه از آن عبور کرده باشید. معمولا هزینه‌ای که صرف بسیاری از تبلیغات می‌شود نتیجه‌ی سودمندی برای تبلیغ‌کننده به همراه ندارد و در نها...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر