لندیک یک ساله شد

لندیک یک ساله شد

یک سال از آن روزی که بذر لندیک را در استودیو گروسیان کاشتیم می‌‌‌‌‌گذرد. لندیک از یک بهار، ‌یک تابستان، یک پاییز و یک زمستان عبور کرده و امروز درخت سبز و زنده‌ای است که در باغچه ما نفس می‌کشد. 

از همان زمانی که برای ساخت لندیک آستین‌‌‌‌هایمان را بالا زدیم می‌‌‌دانستیم که مسیر پیش‌رو فراز و نشیب‌‌‌‌های زیادی دارد اما همیشه امیدوار بودیم و هرگز از نفس نیفتادیم. 

لندیک در حالی یک ساله می‌شود که بیش از ۱۶۵۰ کاربر همراه آن هستند و ۱۵۹۹ لندینگ پیج در دل آن ساخته شده است.

لندیک جرقه کوچکی بود که بزرگ و شعله‌ور شد و در نهایت قلب ما و تمام همراهانش را که در دور این آتش نشسته‌‌اند گرم و روشن کرد.

حالا در میانه راه ایستاده‌ایم؛ به پشت سر و جاده‌‌ای که از آن عبور کرده‌‌‌ایم و به روبرو و مسیر پیش‌رویمان نگاه می‌‌کنیم و به محصول کوچک‌مان که با همراهی شما جان گرفت و بزرگ شد، بسیار مفتخریم.

در جشن یک‌‌‌‌ سالگی لندیک،‌ چشم‌‌هایمان را می‌بندیم، برای تمام  کسب و کارهای ایران آرزوی موفقیت می‌‌کنیم و شمع یک سالگی‌ را در کنار شما خاموش می‌کنیم.

نرگس قدیرلی در

خواندن این مطالب هم پیشنهاد می‌شوند

نرگس قدیرلی

بعد از لانچ نسخه‌ی بتای لندیک، نوبت به ارسال دعوت‌نامه‌ها رسید. حالا ما خانه‌ی زیبایی داشتیم که ‌می‌توانستیم در آن میزبان مهمان‌هایمان باشیم. اواسط هر هفته دعوت‌نامه‌هایی برای دیجیتال مارکترها و طراح...

نرگس قدیرلی

سوم فروردین نود و هشت روزی بود که ما در استودیو گروسیان، اولین قدم را برای تولید Prototype لندیک برداشتیم. در ابتدا هدف ما تولید یک محصول پذیرفتنی با حداقل خصوصیات لازم و کافی بود تا در آینده امکانات...

نرگس قدیرلی

ما معتقدیم که بخش مهمی از هویت  یک کسب و کار موفق را مشتریان آن می‌سازند.  بسیار مفتخریم که با گذشت نه ماه از اولین روزی که در مسیر تولید لندیک قدم گذاشتیم، روز‌به‌روز به تعداد کاربران‌م...

نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نام و نام خانوادگی
ایمیل شما
متن نظر